gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Kaza Geliyorum Demez melekler dimi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kaza Geliyorum Demez Evet arkadaşlarım, genelde kaza geliyorum demez yoksa gelir dermiydi herneyse :) Bir şekilde insan ömrü boyunca kaç kez kaza geçirildiğine işaret eden bir yazı
    Daily Mail’in internet sitesindeki habere göre, Birleşik Krallık’ta yapılan bir araştırma, bir insanın yılda yaklaşık 80 kez, baş ağrısı, kramp girmesi, sırt ağrısı ve soğuk algınlığı gibi hafif rahatsızlıklar geçirdiğini ortaya koydu.
    Buna göre, yılda 21 gün ağrı kesici ilaçlar kullanıyoruz. Ortalama 78,5 yaşına kadar yaşadığımız varsayılırsa, ağrı kesici ilaç kullandığımız gün sayısı 1649 oluyor.
    3000 yetişkin üzerinde yapılan araştırmaya göre, en yaygın diğer bir şikayet sık sık giren kramplar. Kramplar bir kişiyi yılda 19 gün etkiliyor ki bu da bir ömürde 1492′yi buluyor.
    Yılda en az 16 kez baş ağrısı çekiliyor ve bu yaşam boyunca 1256 baş ağrısına tekabül ediyor. Araştırmaya göre ortalama bir Britanyalı yılda 14 kez, bir ömürde 1099 kez sırt ağrısı çekiyor.
    Araştırmayı yaptıran şirketin yetkilisi, araştırmanın, bu rahatsızlıkların önemsizmiş gibi görünmesine karşın, toplamda ne kadar yıkıcı olabileceğini gösterdiğini belirterek, bu rakamlara ciddi hastalıkların dahil olmadığını hatırlattı.
    Ömrümüzde en çok mustarip olduğumuz diğer hafif rahatsızlıklarsa kas çekilmesi, boyun tutulması, mide ve karın ağrıları veya bozuklukları, burun kanamaları ve bilek burkulması.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bir insan yılda 80 kez mi hafif hastalıklar geçirebiliyor?bugünlerde herkes şuram ağırıyor buram ağırıyor diyor bana 80 kez az gibi geldi:S

Kaza Geliyorum Demez melekler dimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaza Geliyorum Demez

Kaza Geliyorum Demez

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Fenerbahçeli Meleklere Forever Fenerbahçe T-shirtLeri

Fenerbahçeli Meleklere Forever Fenerbahçe T-shirtLeri

fenerbahce t shirtleri fenerbahçe forever forever fenerbahçe bayan tişörtleri Fenerbahçeliyseniz her yerde benim rengim Sarı-Lacivert diyorsanız bu tişörtlere bayılacaksınız bir Galatasaraylı olarak benim zevkime hitap etmesede siz Fenerbahçeli meleklerim için araştırdım buldum ve siteye ekledim :tik:
  3. Bekle bizi yaz melekler geliyor....

Bekle bizi yaz melekler geliyor....

haydii canlarım benim canlanın :clapping:şu yaza fitt girelim hep beraber haydiii ...egzersiz yapalım hep beraber :dp178:....var mısınız bu programı tüm MM olarak uygulayalım şöyle hep beraber bu yaza damgamızı vuralım ne dersiniz??? Ancak istenen sonuca ulaşmak için bunları mutlaka yapmalısınız: - Gösterdiğimiz sekiz hareketi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez mutlaka...
  4. 2013 Yılı Dini Günler listesi burada melekler

2013 Yılı Dini Günler listesi burada melekler

2013 Yılı Dini Günler Listesi 2013 Yılı Dini Günler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere bu sayfamızda önümüzde ki yılın dini günler takvimini sunuyor ve bizden 2013 dini günler takvimi isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.
  5. Karadayı Ulaş Tuna Astepe Resimleri Burada Melekler

Karadayı Ulaş Tuna Astepe Resimleri Burada Melekler

Bu konu; ulaş tuna astepe resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Karadyı dizisine bu gece itibariyle yeni bir isim katıldı. Karadayı Kenan İmirzalıoğlu 'un askerde ki kardeşini canlandıran oyuncu Ulaş Tuna Astepe. Genç oyuncunun biyografisi hakkında burada bilgiler vermiştik sizlere. Bu sayfamızda da Ulaş Tuna Astepe 'nin resimlerini sizlerle galerimizden paylaşıyoruz......

Sayfayı Paylaş