gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kaza Geliyorum Demez

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
  3. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Kaza Geliyorum Demez

ayy bu ne böyleee yaa bu kazaların olması içinn olasılık bile düşünemiyorum hele havuzun içinde arabanın ne işi var öyle:)umarım hiçbirinde can kaybı olmamıştır...emeğine sağlık

Kaza Geliyorum Demez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler 'seviyorum' demez!

Erkekler 'seviyorum' demez!

Her kadın sevgilisinin aklından geçenleri bilmek ister. Ne var ki, erkekler için kalplerini bir kadına açıp, içindekileri dile getirmek bir hayli uzun sürer. Bir erkeği duygusallaştırmak istiyorsanız, doğru zamanı ve doğru yeri seçmeniz çok önemli. Eğer sevgiliniz yorgunsa; başka bir işe konsantreyse ve rahatlamak istiyorsa, ona sorularla yaklaşmanız sonuç vermeyecektir. Misafir...
  2. erkekler neden `seni seviyorum ` demez

erkekler neden `seni seviyorum ` demez

rüyada sevdiği erkeği görmek rüyada sevdiğini söylemek sevdiğine sarılmak sevildiğini duymak sevdiğine sarıldığını görmek Seviyorsunuz ama söylemiyorsunuz! Başınız büyük belada Sürekli birilerini sevme ihtiyacı duyarız. Sevildiğimizi duyabilmek, başka biçimiyle de "onay" almak için elimizden geleni yaparız. Sonra da "bu kadar sevdiğim bir insan, bana nasıl böyle bir kötülük...
  3. japonlar neden seni seviyorum demezler

japonlar neden seni seviyorum demezler

Duyunca ben de çok şaşırmıştım...Seni seviyorum gibi muhteşem bir sözü neden japonlar kullanmıyor....işte ayrıntıları:laugh: Fasulye tanelerinin üzerine lazerle 'seni seviyorum' lafını kazıyorlarmış. Nemli toprağa gömülmüş fasulyeyi alıp uygun gördüğünüz kişiye hediye ediyormuşsunuz. Beş gün sonra fasulye filizlendiğinde de ortaya 'seni seviyorum' yazısı çıkıyormuş. Bu haliyle de elbette haber...
  4. Kaza Geliyorum Demez melekler dimi

Kaza Geliyorum Demez melekler dimi

Kaza Geliyorum Demez Evet arkadaşlarım, genelde kaza geliyorum demez yoksa gelir dermiydi herneyse :) Bir şekilde insan ömrü boyunca kaç kez kaza geçirildiğine işaret eden bir yazı Daily Mail’in internet sitesindeki habere göre, Birleşik Krallık’ta yapılan bir araştırma, bir insanın yılda yaklaşık 80 kez, baş ağrısı, kramp girmesi, sırt ağrısı ve soğuk algınlığı gibi hafif rahatsızlıklar...
  5. Tugba Ekinci "Yanma Demezler" 2010

Tugba Ekinci "Yanma Demezler" 2010

Önceki yıllarda yaptığı müziklerin sözleri ve özel hayatıyla kendinden sürekli söz ettirmeyi başaran Tugba Ekinci yepyeni bir albümle tekrar müzik piyasasına giriş yaparak hayranlarıyla buluştu sizlere bu yeni albümün tanıtım bilgilerine geçiyorum 1. Yanma Demezler Söz & Müzik: Nazan Öncel 2. Yanma Demezler ( Club Version ) Söz & Müzik: Nazan Öncel 3. Yalan Mı Söz & Müzik: Ayşe...

Sayfayı Paylaş