gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Kaza Kurbanı :)

Konu, 'Kadınca' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

Eşimle gezmeye çıktığımız bir gün gene fotoraf makinamız elimizde sağın solun resmini çekiyoruz :D:D o sırada güzel bir caminin yanından geçerken ben bir resim istedim eşimden o sırada kadraja bir turist kadın giriyor ve bakın benim resmimi ne hale sokuyor hahaha tabii o sırada ben kadını hiç fark etmedim sonradan gördüm hahaha görüncede gülme krizine girdim hahaha

Son düzenleme: 28 Mart 2012
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    kadın nereye bakıyo merak ettim hahaha

3. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    ya öyle bi durmuşki kadın valla asi bütün ilgiyi okadın topladı söylim sana hahaha

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha kıs hiç sorma şaka gibi hahaha oda resim çekiyo ama kazayada kurban gidiyo hahaha

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    kendi yüzünü karalayacağına o kadının bi tarafını karalasaydın kıss hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  6. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    hahahaha asimm turistt sanaa arkadan poz veriyorr ve resmi katlediyor sen sen ol resim çekinirken bundan sonra önce sağa sonra solaaa yeşil ışıkta geç misali bakıver omamı hahahahahahahakaza geliyrum diy yuksam

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kıs bunada şükür ya başka bir yerde başka birini başka biçimde çekseydik hahahahahahahahahaha

ayy hiç sormahahaha bundan sonra öle yapiicim zaten hahaha

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  8. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    o senden daha güzel poz vermiş asimm :D:D:hhh:

Kaza Kurbanı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaz Kafalilar

Kaz Kafalilar

Eminim hepiniz göç eden kazları havada süzülürken görmüş,'V'şeklinde bir formasyonda uçtuklarını fark etmişsinizdir.Bilim adamları araştırmış,'Bu kazlar neden 'V'şeklinde uçarlar? Sonuçta kazların hiçte kaz kafalı olmadıklarıya çıkmış. 'V' formatinda uçarken, kanat çırpan kuş hemen arkasindaki kuş için onu kaldıran hava akımı oluşturuyor. 'V' şeklinde uçan kaz grubu, birbirlerinin kanat...
  2. Kaza Kurşunu

Kaza Kurşunu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Artvin'in Hopa ilçesinde, 7 Kasım 1971 tarihinde doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile tanınan Yaşar Turna'nın yanında türkü dinleyerek geçti. İstanbul'a üniversite eğitimi için geldikten sonra müzikle yoğun olarak uğraşmaya başladı. İstanbul...
  4. kurban

kurban

Kurban Rüya yorumcusu için tabirinde hata yapmaya; diğer kimseler için adağını yerine getirmeye, rızka, hastalık ve şiddetten kurtulmaya; kişiyi Allah'a -c.c.- yaklaştıran amellere, Kurban, mal taksimiyle ilgili bir memuriyete girmeye; bütün gam ve kederlerden kurtulmaya, müjdeye, sevinç ve berekete; hamile kadın için erkek çocuğa, Kişinin kendini kurban etmesi borçtan kurtulmaya, zenginliğe...
  5. Tatvanda kaza

Tatvanda kaza

Sürücü veya yaya olalım trafikte lütfen insan hayatıyla oynamayalım dikkatsizlik yüzünden hayatlar ve aileler yok olmasın. Metin Ekin yönetimindeki 21 FC 103 plakalı otomobil, Tatvan Bitlis kara yolunun 10 kilometresinde, karşı yönden gelen Abdullah Çağlayan idaresindeki 13 DA 435 plakalı minibüsle çarpıştı. Minibüste bulunan Pınar, Ayten, Züleyha ve Dilan Özdemir, ağır yaralı olarak...

Sayfayı Paylaş