gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaza Kurşunu

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kaza Kurşunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaza KurŞunu

Kaza KurŞunu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kurşun

Kurşun

: Kurşun Tüfek kurşunu görmek yerine ulaşan söze, elçiye yahut gıybata, Birinin kendine kurşun atması, o kimseden bir söz getirilmesine, birine kursun atmak, o kimseye adam göndermeye, Kurşunun dosdoğru gitmemesi, gönderilen kişinin yerine varamaamsına, Attığı kuurşunun durmaksızın sürekli gittiğini görmek dünya durdukça devam edecek ad ve şöhrete; Külçe halindeki kurşun mala, kurşun eritmek...
  3. Gülşen - Kurşun

Gülşen - Kurşun

Bitti biliyorum her şeyi bana bırak Git, ardına bakma yüreğim çırılçıplak Neden bilmiyorum tükendik azalarak Sen gördüğüne inanma bu sessizlik bozulacak Büyü gibi yemin gibi sanki Yüreğimin bi sendin sahibi Her yanım yangın, alev yanar sigaranın ucunda Vur beni vur sözlerinle vur git de kurşunla Her yanım yangın alev alev yanar sigaranın ucunda Vur beni vur sözlerinle vur git de kurşunla
  4. 12 yaşındaki kız kaza kurşunu ile öldü

12 yaşındaki kız kaza kurşunu ile öldü

12 yaşındaki kız kaza kurşunu ile öldü Şırnak'ın Silopi ilçesinde meydana gelen olayda 12 yaşındaki bir kız çocuğu kaza kurşunu ile hayatını kaybetti. Silopi ilçesine bağlı Bostancı köyünde evde babasının ruhsatlı silahı ile oynayan Sükran Çağlın, tabancanın ateş alması sonucu ağır yaralandı. Ailesi tarafından Silopi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Çağlın'ın hayatını kaybettiği bildirildi....
  5. kurşun döktürmek :)

kurşun döktürmek :)

merhabalar.Ben bugün 1 sefer kurşun döktürdüm ikincisi erimedi bi türlü 1 seferle yetindik evdekiler tutturdu haftaya gidelim döktürelim diye :) neyse bu kurşun nazara iyi gelirmiş ama ben döktürdükten kısa bi sonra bi mayışma efendim esneme baş ağrısı yaptı ters mi etki etti acaba bilemedim deneyenleriniz var mı bu kurşun döktürmeyi sizde nasıl oldu ben benimkini paylaşmak istedim :D

Sayfayı Paylaş