gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kaza Sırasında Yanlış Müdahele ve Sonucu??

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kaza Sırasında Yanlış Müdahele ve Sonucu ne olur bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz lütfen.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Değerli Misafirimiz;
    Yaralıya yanlış müdahalenin kötü sonuçları arasında, felç eden omurilik zedelenmeleri birinci sırada geliyor. Felç vakalarını, ölümle sonuçlanan boyun travmaları izliyor.
    yaralının kaza sonrası pozisyonunu değiştirmek bile ölümcül sakıncalar doğurabilir.
    ilk yardım bilgisi olmayan kişinin yapacağı müdahale ise yaralıya ‘son darbe’ olabilir.

Trafik kazasından yaralı olarak kurtulan bir kişi kaza sonrası yanlış ilk yardım müdahalesi nedeniyle hayatını kaybedebiliyor. Bu nedenle ilk yardım bilgisi olmayan kişilerin şahit oldukları trafik kazaları sonrasında hemen 112 Acil Sağlık hattını aramaları en doğru davranış olacaktır.

ASİMELEK

yakışıklım bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yhaamadde olarak yazsanıza ödevime lazımmm!!!!!!!!;(

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

üffffffffff ewt benimde ödevim bu

Kaza Sırasında Yanlış Müdahele ve Sonucu?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğulma (Cafe koroner)ve ilk müdahele

Boğulma (Cafe koroner)ve ilk müdahele

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yanlış Çiftleşme Sonucu?

Yanlış Çiftleşme Sonucu?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. doğum sıranız ve kişiliğiniz

doğum sıranız ve kişiliğiniz

Doğum Sıranız ve Kişiliğiniz Tek Çocuk Olanlar Olumlu yönleri: Tek çocuk olanlar dünyanın büyük hareketlileridir. İşleri yönlendiren, iyi organize eden, çok özenli ve dikkatli, güvenilir kişilerdir. Gerçekleri, fikirleri ve detayları, sorumluluğu severler. Olumsuzlukları: Tek çocuk olanlar yönlendirilebilirler. Onlar sıklıkla affetmezler, ilgiye ihtiyaç duyarlar, hatalarını itiraf...
  4. Yaralıya Yanlış Müdahalenin Sonuçları Neler Olabilir?

Yaralıya Yanlış Müdahalenin Sonuçları Neler Olabilir?

yanlış ilk yardım müdahalelerinin sonuçları nelerdir yaralıya yanlış müdahale, sonuçları, ilk yardım, yapılan yanlışlar, yaralanmalar, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yaralıya yanlış müdahalenin kötü sonuçları arasında, felç eden omurilik zedelenmeleri birinci sırada geliyor. Felç vakalarını, ölümle sonuçlanan boyun travmaları izliyor. Trafik...
  5. Evde gebelik testi yanlış sonuç verebilir mi?

Evde gebelik testi yanlış sonuç verebilir mi?

evde yapılan gebelik testleri güvenilirmi,evde yapılan gebelik testleri kesin sonuç verirmi,gebelk testinde ikinci silik çizgi,gebelik testinde çift çizgi,gebelik testleri hakkında bilgiler Kadınlarda hamilelik olduğunda ilk önce kanda gebelik testi pozitifleşmektedir. Kanda yeterli bir düzeye ulaştıktan sonra idrarda atılmaya başlar. Bu nedenle hcg hormonu önce kanda yükselir, yani ilk...

Sayfayı Paylaş