gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kazada aracinsa sIkIsan sürücüyü itfaiye kurtardi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Şişli Piyalepaşa Bulvarı Üzerinde Aşırı Hız Nedeniyle Kontrolden Çıkan Otomobil, Orta Refüjdeki Bariyerlere Çarptı. Otomobil İçinde Sıkışan Sürücüyü İtfaiye Ekipleri Kurtardı

Şişli Piyalepaşa Bulvarı üzerinde aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkan otomobil, orta refüjdeki bariyerlere çarptı. Otomobil içinde sıkışan sürücüyü itfaiye ekipleri kurtardı. Kaza, saat 03.00 sıralarında Piyalepaşa Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Osman Ekrem Gündoğdu (50) aşırı hız yapınca kullandığı 34 NLP 69 plakalı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil önce orta refüjdeki bariyerlere, ardından da bir ağaca çarptı. Sürücü Gündoğdu, otomobil içinde sıkıştı. Kazayı gören vatandaşlar olay yerinde koşarak Gündoğdu'ya yardım etmeye çalıştı. Kaza yerine çağırılan itfaiye ekipleri yaralı sürücüyü sıkıştığı yerden kurtarmak için uzun süre uğraştı. İtfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu kurtarılan sürücü, ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Gündoğdu'nun durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kazaya karışan araç ise polisin incelemelerinin ardından kaza yerinden kaldırıldı.

Kazada aracinsa sIkIsan sürücüyü itfaiye kurtardi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itfaiye görmek

itfaiye görmek

Rüyada itfaiye görmek iyiye yorulur. İtfaiye aracının gelmesi önemli insandan yardım görecek demektir. İtfaiye aracından su sıkıldığını görmek önemli göreve gelmek anlamındadır. Rüyada itfaiye görmek sıkıntının, sorunun ve kavganın habercisidir.Tez gelecek olan müjdedir. Kişi önemli birinden yardım görür.Rüyada itfaiye görmek sanılanın aksine iyidir. İtfaiye arabalarının geldiğini gören önemli...
  2. Kont szchenyı itfaiye müzesi.

Kont szchenyı itfaiye müzesi.

İtfaiye Müzesi Fatih’te Saraçhane’de İtfaiye Daire Başkanlığı’nın da bulunduğu İtfaiye Caddesi’ndedir. 300 yıllık bir geçmişe sahip olan itfaiye teşkilatında kullanılan malzemelerin bir araya getirilmesi hususu ilk defa 1928 yılında İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde gündeme gelmiş ve müze ilk defa 1932 yılında açılmıştır. Ancak çeşitli tarihlerde yapılan onarım ve düzenlemeler nedeni ile belli...
  3. İtfaiye Nedir? İtfaiyeci Kİmdir?

İtfaiye Nedir? İtfaiyeci Kİmdir?

itfaiye nedir itfaiyeci nedir itfaiyenin görevleri itfaiyecinin görevleri nelerdir itfaiyecinin İtfaiye Türkçeye, söndürmek anlamına gelen Arapça kökenli itfa etmek sözcüğünden girmiştir. Yangın söndürme işlemi ve bu işlemi yapan kuruluşa verilen genel addır. Yangın söndürmekle yükümlü devlet memurlarına itfaiyeci denir. Bir itfaiyeci yangınları söndürmek için eğitilmiş ve buna göre...
  4. Kadın Sürücüler Park Edemez!

Kadın Sürücüler Park Edemez!

Bunu ben demiyorum çok akıllı Almanlar demiş Kadın Sürücüler Park Edemez! izle - Curcuna.com

Sayfayı Paylaş