gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Kazak Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

kış günü hem içinizi hemde dışınızı ısıtıcak birbirinden şık kazakları sizlerin beğeninize sunuyorum...umarım beğenirsiniz melekler... [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım :)

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
Kazak Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris Kazak Modası

Paris Kazak Modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. erkekler için 2009 kazak modası

erkekler için 2009 kazak modası

hanımlar sürekli bizler şık ve alımlı olmak zorunda değiliz dimi :D:D birazda eşlerimizin dış görünümüyle ilgilenelim ne dersniz:D:D şimdi eşleriniz için soğuk kış günlerinde yeni yılın yeni modası kazak modelleri :):)
  3. kazağın modası hiç geçmez

kazağın modası hiç geçmez

Kış aylarında en gözde kıyafetler kazaklar. Gömlek üstüne giyilenler, klasik modeller, uzun modeller, kısa modeller, rengarenk desenli modeller. Bunları hepimiz alıyor ve giyiyoruz zevklerimize göre. En iyileri hak eder kadınlar. Kırmızı kazak aldım 3 tane geçenlerde. Farklı desenler modellerde ama üçüde kırmızı. Benim en büyük ve güzel tutkum kırmızıdan yana. Çok yakıştırdım kendime ve...
  4. Kazak modası 2011

Kazak modası 2011

Kış mevsiminin kazak diyor ve yılın modası olan, en şık kazakları sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler. Evet Melek'ler; bu kış bu kazaklar çok şık! :meçhul:
  5. 2012 Kazak Modası Ayağınıza Geliyor

2012 Kazak Modası Ayağınıza Geliyor

kışlık kazak modelleri kışlık kazak modelleri 2012 2012 kazak modası Şu sıralar üstümüzden hemen hiç çıkarmadığımız giyim eşyalarımızdan birisi bu yazımızın konusu melekler :) Rengarenk, çeşit çeşit kazaklarımız.. İnce ip ve şişle örülmüş döküm döküm ya da kalın iplerle rengarenk örülmüş yumuşacık kazaklarımız.. Kışın en sevgili dostumuz, bizi her zaman sıcak tutan kazaklarımız.. Giyim...

Sayfayı Paylaş