gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Kazaklar....

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kazaklar....

bastakı tam benım ıstedıgım gıydıgım turden bıttım yanı..emegıne saglık

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

baştaki harika ona benzer 2 tane kazagım var ama renki pek hoşuma gitti:D

4. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

kazaklar çok güzel de bunlar için de zayıf olmam lazım ah bu kilolar:pop2:

5. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet bende bastakım-nı cok begendım dıgerlerıde cok gusel tabı emegıne sağlık cnmm

6. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine ellerine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

Kazaklar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süperrr Kazaklar...

Süperrr Kazaklar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2010 kazakları

2010 kazakları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kazaklar

Kazaklar

Kış geldi artık kalın giyinmemiz lazım eger örmeyi biliyorsanız bu kazakları örmeye başlayın :örgü: yok benim gibi bilmiyorsanız hazırlarıda varmış araştırdım :D
  4. Kazak Modası

Kazak Modası

kış günü hem içinizi hemde dışınızı ısıtıcak birbirinden şık kazakları sizlerin beğeninize sunuyorum...umarım beğenirsiniz melekler...
  5. Swit kazaklar

Swit kazaklar

swit, swit modelleri, swit kazaklar, swit kazak modelleri, switler Ne sıcak, ne soğuk olan şu bahar günlerinde switler oldukça iyi oluyor Melek'ler. Dilerseniz altına ince bir şey giyersiniz, sıcaklayınca çıkartır belinize bağlarsınız, üşürseniz de belinizden söker giyinirsiniz :D:D çok amaçlı kullanım ve şıklık diyorum ben buna :D:D Neyse lafı çok uzatmadan, sizlere yılın şık swit...

Sayfayı Paylaş