Kazaktan tuluma şahane bebek örgü modelleri

Konu, 'Ören Bayan' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    0
  2. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    < Resme gitmek için tıklayın >

Maşalllah çok tatlı.... Üzerindekide çok yakışmış; bende anneme söyleyeyim de benim doğacak olan yiyenime bir tane yapsın... Çok tatlı ve şık bir model.

Kazaktan tuluma şahane bebek örgü modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bebekler İçin Örgü Tulum Modeli

bebek örgü tulum modelleri örgü tulum yapılışı bebek modelleri ve yapılışları ve yapılışları Minik bebekler için oldukça kullanışlı ve şirin çizgili örgü tulum modelini ve modelin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Yapılışı:ARKA ve ÖN: 3 no.lu şişler ve mavi ile 80 ilmek atalım, bacak için 8 sıra 1/1 lastik, 1 sıra ters örgü çalışalım. Çizgili düz örgüye geçelim ve bacak verevi için...
  2. Bebek Örgü Uyku Tulumu Modelleri

Bebek Örgü Uyku Tulumu Modelleri arıyorum lütfen buradan yeni olan Bebek Örgü Uyku Tulumu Modellerini paylaşın hanımlar.
  3. Örgü Bebek Tulum Modelleri

Bebek Tulum Modelleri El Örgüsü Bebek Tulum Modelleri Bebek giysileri arasında özellikle tulumlara bayılıyorum çok şirin oluyorlar, altları bezli olunca totoları daha da bir tatlı görünüyor tulmda :D:D:D:D Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için bebek tulum örnekleri sunuyor ve bu tulumları istediğiniz renkteki iplerle örebilirsiniz diyoruz :)
  4. 2014 Örgü Bebek Tulum Modelleri

bebek tulum modelleri, örgü tulum modelleri, tığ işi tulum modelleri Kış aylarının her yaştan kişilerin gereksinimi olan örgü modelleri bebekler ve çocuklar içinde büyük bir ihtiyaçtır. Henüz bağışıklık sistemi fazla gelişmeyen bebekleri kışın soğuk ve sert havaların olumsuz etkilerinden korumak için onları sıcacık tutmalıyız. Örgü tulum modelleri bebekler için kış aylarında çok kullanışlı...
  5. Minik Bebeklere Örgü Tulum Modelleri

Malum kış aylarının en soğuk zamanlarını yaşıyoruz. Çoğu yer kara teslim olurken birçok yerde insanlar mümkün olmadıkça soğuk olduğu için dışarı bile çıkmak istemiyorlar. Böyle havalar da özellikle bağışıklık sistemi henüz gelişmeyen bebekleri koruma altına almalı ve onları oldukça sıkı giydirmeliyiz. İnce kıyafetler bebeğinizi ısıtmaya yeterli olmayacaktır. Bebek örgü modelleri ile bebeğiniz...

Sayfayı Paylaş