gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kazalardan Kurtulan Dünyanın En Şanslı İnsanları!!

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kazalardan kurtulan insanlar inanılmaz kazalar kaza videoları

Sevgili melekler, hani ballı derler ya, tam da bu tanıma uygun insanlarla ilgili bir video izleteceğim sizlere. Bu videoda yer alan inanılmaz kazalarda insanlar burunları dahi kanamadan, şans eseri kurtuluyorlar ve siz izlerken hayretler içinde kalıyorsunuz. Allah istedi mi nasıl da koruyor :D:D

Kazalardan Kurtulan Dünyanın En Şanslı İnsanları!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın en zeki insanından ÖSS itirafı

Dünyanın en zeki insanından ÖSS itirafı

Nadia Camukova, Einstein'ın zekâ testinden 200 puan üzerinden 199.37 aldı. 7 dil bilen Camukova, 25 yaşında dünyanın en genç profesörü oldu. Moskova Beyin Araştırmaları Enstitüsü tarafından dünyanın en zeki insanı ilan edilen Prof. Dr. Nadia Camukova, "Bugün Türkiye'de üniversiteye girmeye kalksam belki ÖSS'yi kazanamam!" itirafında bulunuyor. Türkiye'deki sınav sisteminin...
  2. Dünyanın En Şanslı veya Şanssız Adamı

Dünyanın En Şanslı veya Şanssız Adamı

dünyanın en şanssız adamı Frane Selak, dünyanın en şanssız insanı ya da en şanslısı. 74 yaşında emekli bir müzik öğretmeni. Hırvatistan'da yaşıyor. Tam 7 felaketten kurtuldu 1962: Saraybosna'dan kalkan, Dubronik'e giden trene bindi. Tren raydan çıktı ve birkaç vagon nehre düştü. Buz gibi suda 17 kişi boğuldu. Selak'ın kolu kırıldı ama kurtuldu. 1963: Zagreb'de DC-8 tipi bir uçağa...
  3. dünyanın en büyük ağızlı insanları :D

dünyanın en büyük ağızlı insanları :D

dünyanın en büyük insani dünyanın en büyük insanları ağızlı insanı insanı Sevgili meleklerim şimdi sizlere bir kaç kare resim vereceğim burada dünyanın en büyük ağızlı insanlarını göreceksiniz. Şaşıracaksınız ama emin olun fake değil ve gerçekler :) Ağğğza bak ağza :D:D
  4. Dünya insanlarının kilo verme yöntemleri

Dünya insanlarının kilo verme yöntemleri

Kilo sorunu sadece bizde değil tüm dünya ülkelerinde yaşayan insanların birçoğunun ortak sorunu.Sizlere bu insanların kilo verme adına uygulamış oldukları yöntemler hakkında çok önemli bilgileri paylaşıyorum bakalım dünya insanlarının kilo verme yöntemleri nelermiş=) Sadece ülkemizdeki yöntemlerde değil, dünyanın herhangi bir yerinde insanların kilo verme yöntemlerini öğrenip bunları...
  5. Dünyanın En Şanslı Erkeği

Dünyanın En Şanslı Erkeği

Öncelikle Mesajımı dikkate alıp okuduğun için hepinize çok teşekkür ederim. Ben 32 yaşında 2 çocuk sahibi bir insanım. Evet gerçekten bir insanım. Her zaman sorduğum soru şudur" insan doğduk ama olabildik mi?" Ben bu sorunun her zaman cevabını kendi kendime evet ben insan doğdum ve insan olacağım diye düşündüm. Hep iyi bir insan olmak istedim.Karşıma her ne kadar kötü olumsuz...

Sayfayı Paylaş