gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Kazanan ve kaybeden !

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

kazanan, kaybeden, resim, guzel sozler, basari, konusunu okumaktasiniz

Sevgili Melekler,
    Kazanan insan ve Kaybeden insan hakkindaki tespitleri hep birlikte okuyalim,

Kazanan : Ağlamak yerine ÇALIŞIR.
    Kaybeden: Çalışmak yerine AĞLAR.

Kazanan : KAFASINI çalıştırır.
    Kaybeden: ÇENESİNİ çalıştırır

Kazanan : Her sorunda bir ÇÖZÜM görür.
    Kaybeden: Her çözümde bir SORUN görür.

Kazanan : Her zaman ÇÖZÜMÜN bir parçasıdır.
    Kaybeden: Her zaman SORUNUN bir parçasıdır.

Kazanan : Her zaman bir PROGRAMI vardır.
    Kaybeden : Her zaman bir MAZERETİ vardır.

Kazanan : "Uzak ama yolu biliyorum" der.
    Kaybeden : "Yakın ama yolu bilmiyorum" der.

Kazanan : "Zor ama mümkün" der.
    Kaybeden : "Mümkün ama zor" der.

Kazanan : Konuşmak yerine YAPAR.
    Kaybeden : Yapmak yerine KONUŞUR.

Kazanan : Yaparım birşey öğrenirim der.
    Kaybeden : Zaten sonuç alamam kendimi zorlamanın anlamı yok.

Kazanan ve kaybeden ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazanan ve Kaybeden Şirketler

Kazanan ve Kaybeden Şirketler

Başarı ve gelişime açık olan yönetim kurulları kazanırken, iç politikalara gömülen, yöneticilerin görev ve yetkilerini karıştıran yönetim kurulları kaybeden olmaya mahkum European Business''ta konu hakkında makalesi yayımlanan Profesör Colin Coulson-Thomas''a göre yönetim kurulları ve üyeleri, hem yönetim tarzı hem de kişisel yetkinlikler bakımından üstün niteliklere sahip olmalı....
  2. Kaybeden muhtar, kazananı öldürdü

Kaybeden muhtar, kazananı öldürdü

Manisa'nın Gölmarmara İlçesi Tiyenli Köyü'nde muhtarlık seçimini kazanan M.E, kazanan adayı öldürdü. Manisa'nın Gölmarmara İlçesi Tiyenli Köyü'nde seçimi kaybeden muhtar adayı M.E. (52), kazanan Erol Doğan'ı (56) tabancayla vurdu. Ağır yaralanan Doğan, hastaneye kaldırılırken hayatını kaybetti. Dört muhtar adayının yarıştığı Tiyenli'de, oy verme işlemlerinin tamamlanmasının ardından sandıklar...
  3. Kazanan-kaybeden arasında

Kazanan-kaybeden arasında

Kazanan ve kaybeden kişilerin arasında geçen diyaloglar gerçek hayattada karşılaşmış veya bizzat yaşamış olabilirsiniz melişlerim.:) Kazanan “Bu isi senin için yaparım” der, Kaybeden “Benim isim değil ki” der. Kazanan her sorunda bir çözüm görür, Kaybeden her çözümde bir sorun görür. Kazanan “Uzak ama yolu biliyorum” der, Kaybeden “Yakın ama yolu bilmiyorum” der. Kazanan...
  4. En çok kazanan ve okunan yazarlar

En çok kazanan ve okunan yazarlar

Sevgili meleklerim, türkiyenin en çok kazanan, okunan tercih edilen yazarları listesi belli olmuş. Haberin detayı şöyle devam etmekte. FORBES’un bu yıl dördüncüsünü yayınladığı “En Çok Kazanan Yazarlar” listesine Ergenekon davası ve davanın yarattığı kutuplaşmanın izleri damga vurdu. Listenin zirvesinde geçen yılın en çok tartışılan kitabı “Haliç’te Yaşayan Simonlar”ı yazan eski polis şefi...
  5. ilk bebeğini kaybeden ve şimdi yeni bir mucize bekleyen var mı?

ilk bebeğini kaybeden ve şimdi yeni bir mucize bekleyen var mı?

merhaba arkadaşlar.4 yıl sonunda tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım.ilk denemede oldu.ama 16 günlükken kaybettim.sezaryanla doğum yaptım.dondurulmuş 4 tane emriyo için doktora gittim.90 gün önce doğum yaptığım için erken dedi.temmuzda gel dedi.ben martta 36 yaşıma giricem.benimle aynı durumda olan var mı?

Sayfayı Paylaş