gebe
  1. sevda kelebeği

sevda kelebeği Forum Okuru

kazanlı ütü kullananlar nasıl memnunmusunuz

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sevda kelebeği tarafından paylaşıldı.

yıllardır kullandığım ütü geçenlerde bozuldu bir sürü ütüm birikti almışken iyi ve kullanışlı bişey almak istiyorum bir arkadaşım bana buhar kazanlı ütüyü önerdi kendisi çok memnunmuş kolay ütü yapılıyormuş aranızda kazanlı ütü kullanan varsa sizler nasıl memnunmusunuz hangi markanın buhar kazanlı ütüsünü kullanıyorsunuz

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    ben tefalin kazanlı buharlı ütüsünü kullanıyorum ve gayet memnunum su alma haznesi oldukça geniş çabuk bitmiyor ütüler ise eskisi gibi bana artık işkence değil zaman olarak daha önce ayırdığım zamanın yarısını harcıyorum diyebilirim:)

3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    philips'in azur serisinide çok kişiden tavsiye olarak duydum

kazanlı ütü kullananlar nasıl memnunmusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ütü Parlaması Nasıl Giderilir?

Ütü Parlaması Nasıl Giderilir?

ütü parlaması, ütü parlaması nasıl yok edilir, ütü yaparken parlama Sevgili melekler, kadınlara sorsanız "en sevmediğiniz iş hangisi" diye, büyük çoğunluğunun vereceği cevap aynıdır: Ütü! Kadınlar tarafından hiç sevilmeyen ancak ne yazıkki yapılmak zorunda kalınılan ütü sırasında istenmeyen kazalar da olabilir. Elinizin yanması ayrı tabi ondan bahsetmeyeceğiz. :D:D Bahsedeceğimiz...
  2. kryolan makyaj ürünleri nasıl memnunmusunuz

kryolan makyaj ürünleri nasıl memnunmusunuz

selam hanımlar nişanlıyım birkaç aya kısmet olursa evlilik görünüyor çeyizime kaliteli makyaj ürünleri almak istiyorum cildimde oldukça hassas sayılır bana kryolan markasını önerdiler aranızda kryolan makyaj ürünleri kullanan varsa öneri yorum ve ürünlerin fiyat bilgilerini öğrenebilirmiyim verdiğim paraya değsin istiyorum
  3. ab shaper mekik aleti kullananlar memnunmusunuz

ab shaper mekik aleti kullananlar memnunmusunuz

selam hanımlar ab shaper mekik aleti kullananlar varsa aranızda nasıl memnun kaldınızmı bende almayı düşünüyorum ama hakkaten faydası oluyormu aletle ne kadar sıklıkla çalışıyor ve ne kadar mekik çekiyorsunuz kilo vermenize yardımcı oldumu
  4. istikbal çocuk odası kullananlar memnunmusunuz

istikbal çocuk odası kullananlar memnunmusunuz

selam istikbalin çocuk odası takımlarından kullananlar varsa kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim istikbalin çocuk odasından memnun kaldınızmı hangi modeli kullanıyorsunuz kullanışlı oluyormu
  5. Ütü nasıl temizlenir?

Ütü nasıl temizlenir?

Kıyafetlerimizin ve evdeki kumaşlarımızın kırışıklığını ütüyle gideririz.Ütü bir evin olmazsa olmazı gereçlerinden.İyi bir ütü hızla buruşuklukları açar buda zamandan tasarruf etmemizi sağlar.Zamanla ütülerimiz kireçlenebiliyor yada tabanları aşınabiliyor.Sürekli nemli olduğu için paslanmada görülebiliyor.Bu tür sorunlardan kurtulmak için size bir kaç önerimiz var.Ütünüzü temizleyerek daha...

Sayfayı Paylaş