gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Anılar Düştü Peşime

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Anılar düştü peşime uyumaz oldum Düşlerim vardı yamacına Varamaz oldum
    Rüzgarla yarışırken koşamaz oldum
    Düze çıkmaz yollarım inemez oldım

Geçmiş günler düğüm düğüm
    Çözemez oldum güzelim
    Sevda yüklü bulutlardan geçemez oldum güzelim

Kazım Koyuncu - Anılar Düştü Peşime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Karadeniz müziği, Anadolu Rock, nitelikli müziğe inanlar, önemli bir ismi en verimli olabileceği dönemde yitirdi. Otuz üç yaşındaydı Koyuncu; yıllardır müziğin içinde olmasına karşın 2000'li yıllarda Gülbeyaz, Sultan Makamı gibi televizyon dizilerine yazdığı müziklerle ünlenmişti. Karadeniz'in hırçın çocuğu diyorlardı ona; demokrasi adına atılan bir çok adımda müziğiyle, fikirleriyle yer...
  2. Kazım KOYUNCU

Kazım KOYUNCU

kazım koyuncu mezarı nerede kazım koyuncunun sevgilisi koyuncu sevgilisi Kâzım Koyuncu (1971 - 2005), Laz, Karadenizli bir rock şarkıcısıdır. Artvin'in Hopa ilçesine bağlı P´anç´ol Köyü'nde, 7 Kasım 1971'de doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile...
  3. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Artvin'in Hopa ilçesinde, 7 Kasım 1971 tarihinde doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile tanınan Yaşar Turna'nın yanında türkü dinleyerek geçti. İstanbul'a üniversite eğitimi için geldikten sonra müzikle yoğun olarak uğraşmaya başladı. İstanbul...
  4. Düş Peşindeyim Düş Peşime...

Düş Peşindeyim Düş Peşime...

düş peşindeyim düş peşime Bin yıllarca göçüp durmuş bir neslin torunu olduğumdan olsa gerek, bir adrese ömür boyu bağlı kalmayı sevemedim. Gezginlik ruhumda var. Yoksa gencecik bir üniversite öğrencisi iken, saçlarım omuzlarımda, üstümde eski bir kot ve tişört, elimde gitar, sırtımda çanta yollara düşüp oto-stop çekerek hiç bilmediğim kentlere, kasabalara gidişimin başka bir izahı olamaz. O...
  5. Kazım koyuncu Kimdir?

Kazım koyuncu Kimdir?

kazım koyuncu Onu kaybettiğimizde çok üzüldüğüm ve gerçekten acı bir kayıp olan harika sanatçıydı o ama herşeyiyle yaşayacak,yaşatılacak 10 Mayıs 1972 Hopa, Artvin Artvin’in Hopa ilçesine bağlı Sugören köyünde doğdu. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, “üstadım” dediği, “Kemençeci Yaşar” lakabı ile tanınan Yaşar Turna’nın yanında türkü dinleyerek geçti....

Sayfayı Paylaş