gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Asiye

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ağasarın balını gel salını salını Adam cebinde taşır senin gibi gelini oy Asiye oy
    Oy Asiye Asiye tütün koydum kesiye
    Baban seni veriyi da bir bağa pırasiye oy Asiye oy

Sis dağının başında yel püfür püfür esiyor
    Baban bu yıl kurbanı çifter çifter kesiyor oy Asiye oy

Söz ve müzik : Ömer Akpınar

Kazım Koyuncu - Asiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Karadeniz müziği, Anadolu Rock, nitelikli müziğe inanlar, önemli bir ismi en verimli olabileceği dönemde yitirdi. Otuz üç yaşındaydı Koyuncu; yıllardır müziğin içinde olmasına karşın 2000'li yıllarda Gülbeyaz, Sultan Makamı gibi televizyon dizilerine yazdığı müziklerle ünlenmişti. Karadeniz'in hırçın çocuğu diyorlardı ona; demokrasi adına atılan bir çok adımda müziğiyle, fikirleriyle yer...
  2. Kazım KOYUNCU

Kazım KOYUNCU

kazım koyuncu mezarı nerede kazım koyuncunun sevgilisi koyuncu sevgilisi Kâzım Koyuncu (1971 - 2005), Laz, Karadenizli bir rock şarkıcısıdır. Artvin'in Hopa ilçesine bağlı P´anç´ol Köyü'nde, 7 Kasım 1971'de doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile...
  3. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Artvin'in Hopa ilçesinde, 7 Kasım 1971 tarihinde doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile tanınan Yaşar Turna'nın yanında türkü dinleyerek geçti. İstanbul'a üniversite eğitimi için geldikten sonra müzikle yoğun olarak uğraşmaya başladı. İstanbul...
  4. Kazım Koyuncu - Ayrılık Şarkısı

Kazım Koyuncu - Ayrılık Şarkısı

Ardımda bırakıp gül çağrısını Ayrılık anı bu sisli şarkıyı Irmaklar gibi akıp uzun uzun Terkediyorum bu kenti Ahh, ölüler gibi x 2 Şarkılar bir çığlığa sığınmaksa Şimdi, sonsuz bir yangın gibi Sevmesem öyle kolay çekip gitmek; Yaralı bir kuş gibi x 2 Kumral bir çocuğun yaz öyküsü bu Şarkılarla geçtim aranızdan Yalnızlar gibi susup uzun uzun Düşlüyorum bu kenti Ahh, bir aşk gibi Şarkılar...
  5. Kazım koyuncu Kimdir?

Kazım koyuncu Kimdir?

kazım koyuncu Onu kaybettiğimizde çok üzüldüğüm ve gerçekten acı bir kayıp olan harika sanatçıydı o ama herşeyiyle yaşayacak,yaşatılacak 10 Mayıs 1972 Hopa, Artvin Artvin’in Hopa ilçesine bağlı Sugören köyünde doğdu. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, “üstadım” dediği, “Kemençeci Yaşar” lakabı ile tanınan Yaşar Turna’nın yanında türkü dinleyerek geçti....

Sayfayı Paylaş