gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Dağlarda Kar Sesi Var

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dağlarda kar sesi var Tavlada zar sesi var Kurban olam Şavşat'a da
    İçinde yar sesi var

Haydi hanım haydi canım
    Şinanay şirin yarim

Zeytin yaprağı yeşil lo
    Dibinde gayfe pişir
    Benden sana yar olmaz lo
    Aklını başa devşir

Kazım Koyuncu - Dağlarda Kar Sesi Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Karadeniz müziği, Anadolu Rock, nitelikli müziğe inanlar, önemli bir ismi en verimli olabileceği dönemde yitirdi. Otuz üç yaşındaydı Koyuncu; yıllardır müziğin içinde olmasına karşın 2000'li yıllarda Gülbeyaz, Sultan Makamı gibi televizyon dizilerine yazdığı müziklerle ünlenmişti. Karadeniz'in hırçın çocuğu diyorlardı ona; demokrasi adına atılan bir çok adımda müziğiyle, fikirleriyle yer...
  2. Kazım KOYUNCU

Kazım KOYUNCU

kazım koyuncu mezarı nerede kazım koyuncunun sevgilisi koyuncu sevgilisi Kâzım Koyuncu (1971 - 2005), Laz, Karadenizli bir rock şarkıcısıdır. Artvin'in Hopa ilçesine bağlı P´anç´ol Köyü'nde, 7 Kasım 1971'de doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile...
  3. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Artvin'in Hopa ilçesinde, 7 Kasım 1971 tarihinde doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile tanınan Yaşar Turna'nın yanında türkü dinleyerek geçti. İstanbul'a üniversite eğitimi için geldikten sonra müzikle yoğun olarak uğraşmaya başladı. İstanbul...
  4. Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var

Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var

denizde karartı var nota denizde karartı var notası tab notaları hikayesi Denizde k'ararti var bu gelen k'ayik midur Ben ozledum yarumi ağlasam ayip midur Oy dumanlar dumanlar hep dağlari sardunuz Yureğumun derdini bilsenuz ağlardunuz K'arardi K'aradeniz taşti bu yana taşti Haber verun yarume gyozlerum doldi taşti Gemi mil ilen olur sevda dil ilen olur Guzeller çok var ama meyil birine olur...
  5. Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var (akor)

Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var (akor)

denizde karartı var akor denizde karartı var nota kararti akor notaları kararti nota A Dm Bb A Denizde k'ararti var bu gelen k'ayik midur Bb Gm Bb A Ben özledum yarumi ağlasam ayip midur A Dm Bb A Oy dumanlar dumanlar hep dağlari sardunuz Bb Gm Bb A Yüreğumun derdini bilsenuz ağlardunuz A Dm Bb A K'arardi k'aradeniz taşti bu yana taşti Bb Gm Bb A Haber verun yarume gözlerum doldi taşti...

Sayfayı Paylaş