gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Didou Nana (Türkçe)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

her sevgili bir değil
    benim kaderimi başkasına yazdım
    ben sevdiğini biliyordum ama
    sen beni başkasıyla değiştin

titreyerek sabah günü
    senin çifliğinde dolanıyorum
    başıboş şuursuzca
    bu yaptığın mümkün değil
    sensiz ben ne yaparım

gecem gündüzüm bir oldu
    yolunu gözler oldum
    sen benim için öldün
    başkalarının sevdiği geldi

ah sevgili sen iyi günlerimde
    yüreğimi nasıl dağıttın
    gece herkeze gece de
    ben günlerdir uykusuzum

Kazım Koyuncu - Didou Nana (Türkçe) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Karadeniz müziği, Anadolu Rock, nitelikli müziğe inanlar, önemli bir ismi en verimli olabileceği dönemde yitirdi. Otuz üç yaşındaydı Koyuncu; yıllardır müziğin içinde olmasına karşın 2000'li yıllarda Gülbeyaz, Sultan Makamı gibi televizyon dizilerine yazdığı müziklerle ünlenmişti. Karadeniz'in hırçın çocuğu diyorlardı ona; demokrasi adına atılan bir çok adımda müziğiyle, fikirleriyle yer...
  2. Kazım KOYUNCU

Kazım KOYUNCU

kazım koyuncu mezarı nerede kazım koyuncunun sevgilisi koyuncu sevgilisi Kâzım Koyuncu (1971 - 2005), Laz, Karadenizli bir rock şarkıcısıdır. Artvin'in Hopa ilçesine bağlı P´anç´ol Köyü'nde, 7 Kasım 1971'de doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile...
  3. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Artvin'in Hopa ilçesinde, 7 Kasım 1971 tarihinde doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile tanınan Yaşar Turna'nın yanında türkü dinleyerek geçti. İstanbul'a üniversite eğitimi için geldikten sonra müzikle yoğun olarak uğraşmaya başladı. İstanbul...
  4. Kazım Koyuncu - Ou Nana Söz

Kazım Koyuncu - Ou Nana Söz

Ase çanguri kaxtkuatuna Skan do çkimi gacirebana Ou nana Dida voi nana Çanguri si mu segilebuna Vegigadve gancirebaba Ou nana Dida voi nana Dudi opilari mabuna Sakmektesi ginimartuna Ou nana Dida voi nana
  5. Kazım Koyuncu - Ou Nana (akor)

Kazım Koyuncu - Ou Nana (akor)

ou nana akor kazım koyuncu ou nana akor rkadaşlar şarkıyı #d re minör'den yazıyorum ama isteyen Normalde çalabilir Dm C Am Em Dm Ase çanguri kaxtkuatuna Em C Am Em Dm Skan do çkimi gacirebana Dm Am } Ou nana } G Am Dm } nakarat Dida voi nana } G C F C Dm } Dida voi na-ni-na } Dm C Am Em Dm Çonguri si mu segilebuna Em C Am Em Dm Vegigadve gancirebaba Nakarat Dm C Am Em Dm Dudi...

Sayfayı Paylaş