Kazım Koyuncu - Gelevera Deresi (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

gelevera deresi notaları gelevera deresi nota akor koyverdin gittin beni akor tab C Am C Am
    Koyverdun gittun beni oy koyverdun gittun beni
    C Am C Am
    Allahundan bulasun oy allahundan bulasun
    Dm Am Dm Am
    Kimse almasun seni kimse almasun seni da
    C Am
    Yine bana kalasun

Am Am Sevduğum senun aşkın cigerlerumi dağlar
    C Am C Am
    Hiç mi duşunmedun sen hiçmi duşunmedun sen oy..
    F G F Am
    Sevduğun boyle ağlar sevduğun boyle ağlar

C Am C Am
    Gelevera deresi oy geelvera deresi
    C Am C Am
    İki dağun arasi oy iki dağun arasi
    Dm Am Dm Am
    Yuzundan silinmesun yuzundan silinmesun
    C Am
    Biçağumun yarasi

Kazım Koyuncu - Gelevera Deresi (akor) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. volkan konak-gelevera deresi

gelevera deresi notaları gelevera deresi nota notası gelevere dersi Koyverdun gittun beni Allahundan bulasun Kimse almasun seni yine bana kalasun Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar Gelevera deresi iki dağun arasi Yuzunden silinmesun piçağumun yarasi
  2. Kazım Koyuncu - Gelevera Deresi

gelevera deresi nerede Koyverdun gittun beni Allah'undan bulasun Kimse almasun seni yine bana kalasun Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar Gelevera deresi iki dağun arasi Yuzunden silinmesun piçağumun yarasi Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar söz:Anonim
  3. Kazım Koyuncu - Asiye (akor)

oy asiye notaları oy asiye nota akor tab tab G# A G# Ağasarın balınıda gel salını salını x2 C# C# A G# A G# Adam cebinde taşırda senin gibi gelini oy asiye oy x3 C# G# C# G# Oy asiye asiye, tütün koydum kesiye x2 C# G# A G# A G# Baban seni veriyida bir bağa pırasiye oy asiye oy x2 G# A G# Sis dağının başınıda yel, püfür püfür esiyor x2 C# G# A G# A G# Baban bu yıl kurbanıda çifter...
  4. Kazım Koyuncu - Ey Mustafa (akor)

yarim sende varmıdır benim gibi sevdalık yarim sende varmıdır benim gibi sevdaluk dinle evin altı arpalık sözleri evun alti arpaluk akor evin varmidur Em Am Em Evun alti arpalık oy evun ne kalabaluk G (br) Oy oy oy oy Em Am G (br) F Em Yarum sen de varmidur oy benum gibi sevdaluk Em Oy oy oy oy Am G (br) F Em Yarum sen de varmidur oy benum gibi sevdaluk Em Oy oy oy oy Em Am Em Karşiya...
  5. Kazım Koyuncu - Narino (akor)

narino nota narino akor notaları tab nayino akor Gm Cm Ben deli oldum deli narino Gm Cm Tutun bağlayun beni narino Gm Cm Gideyirum buradan narino Gm Cm Kızlar ağlayun beni narino Gm Cm Bu dere yılan olsa narino Gm Cm Derdumi bilen olsa narino Gm Cm Oturup da ağlardum narino Gm Cm Yaşumi silen olsa narino Gm Cm Bu dere akar gider narino Gm Cm Taşlari yikar gider narino Gm Cm Ne ettum...
  6. Kazım Koyuncu - Ou Nana (akor)

ou nana akor kazım koyuncu ou nana akor rkadaşlar şarkıyı #d re minör'den yazıyorum ama isteyen Normalde çalabilir Dm C Am Em Dm Ase çanguri kaxtkuatuna Em C Am Em Dm Skan do çkimi gacirebana Dm Am } Ou nana } G Am Dm } nakarat Dida voi nana } G C F C Dm } Dida voi na-ni-na } Dm C Am Em Dm Çonguri si mu segilebuna Em C Am Em Dm Vegigadve gancirebaba Nakarat Dm C Am Em Dm Dudi...
  7. Kazım Koyuncu - Piraye (akor)

piraye akor piraye nota Em G Am F g-em Bulutlar geçiyor haberlerle yüklü ağır Am G F G F Em Buruşuyor hala gelmeyen mektubun avucumda Am G F Em Yürek kirpiklerin ucunda Em G Benim bağırasım gelir Am G F G Em Piraye piraye piraye diye
  8. Kazım Koyuncu - Tsira (akor)

tsira akor tsira notaları ne demek Em Am Bağis vardi vardi ziri G F Em Nana Tsira kogale Em Am Silvad mokod vamadzopu G F Em Nanaia Tsira kogale Am Em G F Em Tsira Tsira nanaia Tsira kogale Em Am Muçod mapşaliak teşi G F Em Nana Tsira kogale Em Am Skan koropak ma ompçopu G F Em Nanaia Tsira kogale Am Em G F Em Tsira Tsira nanaia Tsira kogale Em Am Si vardisu uçgukudo G F Em Nana...
  9. Kazım Koyuncu - Dido (akor)

kazım koyuncu dido notaları dido akor notaları tab kazım koyuncu akor Em Am Em Am Oropa ardzo arti varen çkim iveri nçari çkvaşa Em Am F Miordini miçkutu do goytiruko ma si çkvaşa F Dm Em Miordini miçkutu do goytiruko ma si çkvaşa F C Dm Em Miordini miçkutu do Didou do na ni na Em Am Em Am Huriyadas çima ndğasu skani mamulyas makipginam Em Am F Kankaleşa gamkomile vaşilebu taşi rina F C Dm...
  10. Kazım Koyuncu - Hoşçakal (akor)

işte gidiyorum tab hoşçakal akor kazım koyuncu işte gidiyorum notaları hoşçakal akorları kazım koyuncu hoşcakal tab Am İşte gidiyorum; ) Em Bir şey demeden ) F Arkamı dönmeden ) G Em Şikayet etmeden ) Am Hiçbir şey almadan ) Em Bir şey vermeden ) F G F Em Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum! ) x2 Am Em Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde F G Em Yürüyorum sanki senin yanında Am Em Sesin uzaklaşır...

Sayfayı Paylaş