gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Gyuli Çikimi (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Am G F Em Am Awi şüule goulu daği daği Am G F Em Am
    Dido miğun guis derdi meraği
    Am G F Em Am
    Oüomdğulat si şekeri ma yaği
    Am G F Em Am
    Si domövi do domxali gyuli çkimi
    Am G F Em Am
    Ağne odas perde kogevoüidi
    Am G F Em Am
    İzmocesti alis dologaüidi
    Am G F Em Am
    Gomüuwxişi mgarinis yevuüidi
    Am G F Em Am
    Si domövi do domxali gyuli çkimi
    Am G F Em Am
    Bazi bazi gelaiûi noğaşa
    Am G F Em Am
    Vixosarûi baba süaniş ûüobaşa
    Am G F Em Am
    Gyuli çkimi si var ida başkaşa
    Am G F Em Am
    Çkimire do giçkitas gyuli çkimi

Kazım Koyuncu - Gyuli Çikimi (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Asiye (akor)

Kazım Koyuncu - Asiye (akor)

oy asiye notaları oy asiye nota akor tab tab G# A G# Ağasarın balınıda gel salını salını x2 C# C# A G# A G# Adam cebinde taşırda senin gibi gelini oy asiye oy x3 C# G# C# G# Oy asiye asiye, tütün koydum kesiye x2 C# G# A G# A G# Baban seni veriyida bir bağa pırasiye oy asiye oy x2 G# A G# Sis dağının başınıda yel, püfür püfür esiyor x2 C# G# A G# A G# Baban bu yıl kurbanıda çifter...
  2. Kazım Koyuncu - Piraye (akor)

Kazım Koyuncu - Piraye (akor)

piraye akor piraye nota Em G Am F g-em Bulutlar geçiyor haberlerle yüklü ağır Am G F G F Em Buruşuyor hala gelmeyen mektubun avucumda Am G F Em Yürek kirpiklerin ucunda Em G Benim bağırasım gelir Am G F G Em Piraye piraye piraye diye
  3. Kazım Koyuncu - Tsira (akor)

Kazım Koyuncu - Tsira (akor)

tsira akor tsira notaları ne demek Em Am Bağis vardi vardi ziri G F Em Nana Tsira kogale Em Am Silvad mokod vamadzopu G F Em Nanaia Tsira kogale Am Em G F Em Tsira Tsira nanaia Tsira kogale Em Am Muçod mapşaliak teşi G F Em Nana Tsira kogale Em Am Skan koropak ma ompçopu G F Em Nanaia Tsira kogale Am Em G F Em Tsira Tsira nanaia Tsira kogale Em Am Si vardisu uçgukudo G F Em Nana...
  4. Kazım Koyuncu - Dido (akor)

Kazım Koyuncu - Dido (akor)

kazım koyuncu dido notaları dido akor notaları tab kazım koyuncu akor Em Am Em Am Oropa ardzo arti varen çkim iveri nçari çkvaşa Em Am F Miordini miçkutu do goytiruko ma si çkvaşa F Dm Em Miordini miçkutu do goytiruko ma si çkvaşa F C Dm Em Miordini miçkutu do Didou do na ni na Em Am Em Am Huriyadas çima ndğasu skani mamulyas makipginam Em Am F Kankaleşa gamkomile vaşilebu taşi rina F C Dm...
  5. Kazım Koyuncu - Hoşçakal (akor)

Kazım Koyuncu - Hoşçakal (akor)

işte gidiyorum tab hoşçakal akor kazım koyuncu işte gidiyorum notaları hoşçakal akorları kazım koyuncu hoşcakal tab Am İşte gidiyorum; ) Em Bir şey demeden ) F Arkamı dönmeden ) G Em Şikayet etmeden ) Am Hiçbir şey almadan ) Em Bir şey vermeden ) F G F Em Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum! ) x2 Am Em Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde F G Em Yürüyorum sanki senin yanında Am Em Sesin uzaklaşır...

Sayfayı Paylaş