gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu İşte Gidiyorum Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

kazım koyuncu Kazım Koyuncu, İşte Gidiyorum, Şarkı Sözleri, Şarkısı, en güzel şarkı sözleri aradığınız herşey burda meleklerim...

Rahmetli Kazım Koyuncu ölsede eseri kalıyo denilen insanlardan biri yaptığı her işte söylediği her şarkıda bir hayat taşıyan Kazım Koyuncuyu rahmetle anıyoruz.

İŞTE GİDİYORUM
    işte gidiyorum
    birşey demeden
    arkamı dönmeden
    şikayet etmeden
    hiçbirşey almadan
    birşey vermeden
    yol ayrılmış, görmeden gidiyorum

ne küslük var ne pişmanlık kalbimde
    yürüyorum sanki senin yanında
    sesin uzaklaşır herbir adımda
    ayak izim kalmadan gidiyorum

gerdiğin tel kalbimde kırılmadı
    gönülkuşu şarkıdan yorulmadı
    bana kimse sen gibi sarılmadı
    ışığımız sönmeden gidiyorum

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

tarkan yorumlamış gitme...

Kazım Koyuncu İşte Gidiyorum Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım KOYUNCU

Kazım KOYUNCU

kazım koyuncu mezarı nerede kazım koyuncunun sevgilisi koyuncu sevgilisi Kâzım Koyuncu (1971 - 2005), Laz, Karadenizli bir rock şarkıcısıdır. Artvin'in Hopa ilçesine bağlı P´anç´ol Köyü'nde, 7 Kasım 1971'de doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile...
  2. Kazım Koyuncu - Sopez Gulur Söz

Kazım Koyuncu - Sopez Gulur Söz

Raüanis kogelabği Gemzuli xvala xvala Ser ndğaleri botanep Süani pencere üala Sopez gulur So ulur so ulur So ren çkimi iqbali Süani qoropa miğun qoropa Si kçume var vigzali Amseri tutas te ren Vida minon zoğaşa Va minon simegaşüva Komoxti çkimi üala
  3. Kazım Koyuncu - Ou Nana Söz

Kazım Koyuncu - Ou Nana Söz

Ase çanguri kaxtkuatuna Skan do çkimi gacirebana Ou nana Dida voi nana Çanguri si mu segilebuna Vegigadve gancirebaba Ou nana Dida voi nana Dudi opilari mabuna Sakmektesi ginimartuna Ou nana Dida voi nana
  4. Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum

Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum

İşte gidiyorum Birşey demeden Arkamı dönmeden Şikayet etmeden Hiçbirşey almadan Birşey vermeden Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde Yürüyorum sanki senin yanında Sesin uzaklaşır herbir Adımda Ayak izim kalmadan gidiyorum Gerdiğin tel kalbimde kırılmadı Gönülkuşu şarkıdan yorulmadı Bana kimse sen gibi sarılmadı Işığımız sönmeden gidiyorum
  5. Kazım Koyuncu - Gidiyorum

Kazım Koyuncu - Gidiyorum

İşte gidiyorum Bir şey demeden Arkamı dönmeden Şikayet etmeden Hiç bir şey almadan Birşey vermeden Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde Yürüyorum sanki senin yanında Sesin uzaklaşır her bir adımda Ayak izim kalmadan gidiyorum Gerdiğin tel kalbimde kırılmadı Gönülkuşu şarkıdan yorulmadı Bana kimse sen gibi sarılmadı Işığımız sönmeden gidiyorum

Sayfayı Paylaş