gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Narino

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ben deli oldum deli narino
    Tutun bağlayun beni
    Gideyirum buradan narino
    Kızlar ağlayun beni

Bu dere yılan olsa narino
    Derdumi bilen olsa
    Oturup da ağlardum narino
    Yaşumi silen olsa

Bu dere akar gider narino
    Taşlari yikar gider
    Ne ettum sevduğume narino
    Yuzume bakar gider

Söz ve müzik: Mustafa Sırtlı

Kazım Koyuncu - Narino konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Karadeniz müziği, Anadolu Rock, nitelikli müziğe inanlar, önemli bir ismi en verimli olabileceği dönemde yitirdi. Otuz üç yaşındaydı Koyuncu; yıllardır müziğin içinde olmasına karşın 2000'li yıllarda Gülbeyaz, Sultan Makamı gibi televizyon dizilerine yazdığı müziklerle ünlenmişti. Karadeniz'in hırçın çocuğu diyorlardı ona; demokrasi adına atılan bir çok adımda müziğiyle, fikirleriyle yer...
  2. Kazım KOYUNCU

Kazım KOYUNCU

kazım koyuncu mezarı nerede kazım koyuncunun sevgilisi koyuncu sevgilisi Kâzım Koyuncu (1971 - 2005), Laz, Karadenizli bir rock şarkıcısıdır. Artvin'in Hopa ilçesine bağlı P´anç´ol Köyü'nde, 7 Kasım 1971'de doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile...
  3. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Artvin'in Hopa ilçesinde, 7 Kasım 1971 tarihinde doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile tanınan Yaşar Turna'nın yanında türkü dinleyerek geçti. İstanbul'a üniversite eğitimi için geldikten sonra müzikle yoğun olarak uğraşmaya başladı. İstanbul...
  4. Kazım Koyuncu - Asiye (akor)

Kazım Koyuncu - Asiye (akor)

oy asiye notaları oy asiye nota akor tab tab G# A G# Ağasarın balınıda gel salını salını x2 C# C# A G# A G# Adam cebinde taşırda senin gibi gelini oy asiye oy x3 C# G# C# G# Oy asiye asiye, tütün koydum kesiye x2 C# G# A G# A G# Baban seni veriyida bir bağa pırasiye oy asiye oy x2 G# A G# Sis dağının başınıda yel, püfür püfür esiyor x2 C# G# A G# A G# Baban bu yıl kurbanıda çifter...
  5. Kazım koyuncu Kimdir?

Kazım koyuncu Kimdir?

kazım koyuncu Onu kaybettiğimizde çok üzüldüğüm ve gerçekten acı bir kayıp olan harika sanatçıydı o ama herşeyiyle yaşayacak,yaşatılacak 10 Mayıs 1972 Hopa, Artvin Artvin’in Hopa ilçesine bağlı Sugören köyünde doğdu. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, “üstadım” dediği, “Kemençeci Yaşar” lakabı ile tanınan Yaşar Turna’nın yanında türkü dinleyerek geçti....

Sayfayı Paylaş