gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Ou Nana Söz

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ase çanguri kaxtkuatuna Skan do çkimi gacirebana Ou nana
    Dida voi nana
    Çanguri si mu segilebuna
    Vegigadve gancirebaba
    Ou nana
    Dida voi nana
    Dudi opilari mabuna
    Sakmektesi ginimartuna
    Ou nana
    Dida voi nana

Kazım Koyuncu - Ou Nana Söz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım KOYUNCU

Kazım KOYUNCU

kazım koyuncu mezarı nerede kazım koyuncunun sevgilisi koyuncu sevgilisi Kâzım Koyuncu (1971 - 2005), Laz, Karadenizli bir rock şarkıcısıdır. Artvin'in Hopa ilçesine bağlı P´anç´ol Köyü'nde, 7 Kasım 1971'de doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile...
  2. Kazım Koyuncu - Sopez Gulur Söz

Kazım Koyuncu - Sopez Gulur Söz

Raüanis kogelabği Gemzuli xvala xvala Ser ndğaleri botanep Süani pencere üala Sopez gulur So ulur so ulur So ren çkimi iqbali Süani qoropa miğun qoropa Si kçume var vigzali Amseri tutas te ren Vida minon zoğaşa Va minon simegaşüva Komoxti çkimi üala
  3. Kazım Koyuncu - Didou Nana (Türkçe)

Kazım Koyuncu - Didou Nana (Türkçe)

her sevgili bir değil benim kaderimi başkasına yazdım ben sevdiğini biliyordum ama sen beni başkasıyla değiştin titreyerek sabah günü senin çifliğinde dolanıyorum başıboş şuursuzca bu yaptığın mümkün değil sensiz ben ne yaparım gecem gündüzüm bir oldu yolunu gözler oldum sen benim için öldün başkalarının sevdiği geldi ah sevgili sen iyi günlerimde yüreğimi nasıl dağıttın gece herkeze...
  4. Kazım Koyuncu - Didou Nana

Kazım Koyuncu - Didou Nana

Oropa ardzo arti varen Çkim iveri nçari çkvaşa Miordini miçkutu do Goytiroku ma si çkvaşa Miordini miçkutu do Didou do na ni na Huriyadas çima ndğasu Skani mamulyas makipginam kankaleşa gamkomile Vaşilebu taşi rina kankaleşa gamkomile Didou do na ni na Seri do ndğaşi arti mapu Skani şaras ginocinepu Skani dudi midamiğuru Şkvak kargi mokileku Skani dudi midamiğuru Didou do na ni na Ah...
  5. Kazım Koyuncu İşte Gidiyorum Şarkı Sözleri

Kazım Koyuncu İşte Gidiyorum Şarkı Sözleri

kazım koyuncu Kazım Koyuncu, İşte Gidiyorum, Şarkı Sözleri, Şarkısı, en güzel şarkı sözleri aradığınız herşey burda meleklerim... Rahmetli Kazım Koyuncu ölsede eseri kalıyo denilen insanlardan biri yaptığı her işte söylediği her şarkıda bir hayat taşıyan Kazım Koyuncuyu rahmetle anıyoruz. İŞTE GİDİYORUM işte gidiyorum birşey demeden arkamı dönmeden şikayet etmeden hiçbirşey almadan...

Sayfayı Paylaş