gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Sarpi Moleni (Sarpın Ötesi

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bİzİm Sarpta BÜlbÜller Öter Kİm GÖrmedİyse Sarp'i Gelsİn GÖrsÜn Portakal Lİmon ÇİÇeĞİ
    Kokularin İÇİnde Gezİp Doysunlar
    KarŞi YamaÇtakİler Buradakİlere GÜlÜmser
    Burada BÜlbÜller ÇİÇeklere Şarki SÖyler
    Dereyle Denİz Usulca Bİrbİrİne KariŞir
    ÇİÇek Kokularindan Bİr RÜzgar OluŞur
    Sarp'in Ötesİ
    Senİn ÇİÇek Kokularindan İnsan Doyarmi
    Bİrlİkte Olmayi İstemeyen Kİmse Olurmu
    Yandin Bİr Sarp'li Kiza
    Ben Onu Bİrkere GÖrdÜm Çayda
    GÜzellİĞİ Bİr BaŞka
    Uzaklardan Bana Lazca Şarki SÖylÜyor
    Sen Benİ KÜl Ettİn Ey Veranenİn Kizi
    AteŞtİr Senİn Sİyah GÖzlerİn
    SenİgÖrdÜĞÜmde Neler Oluyorbana Bİlmİyorum
    Neden Ellerİmİn Ayaklarimin Dermani DÜŞÜyor

Kazım Koyuncu - Sarpi Moleni (Sarpın Ötesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Karadeniz müziği, Anadolu Rock, nitelikli müziğe inanlar, önemli bir ismi en verimli olabileceği dönemde yitirdi. Otuz üç yaşındaydı Koyuncu; yıllardır müziğin içinde olmasına karşın 2000'li yıllarda Gülbeyaz, Sultan Makamı gibi televizyon dizilerine yazdığı müziklerle ünlenmişti. Karadeniz'in hırçın çocuğu diyorlardı ona; demokrasi adına atılan bir çok adımda müziğiyle, fikirleriyle yer...
  2. Kazım KOYUNCU

Kazım KOYUNCU

kazım koyuncu mezarı nerede kazım koyuncunun sevgilisi koyuncu sevgilisi Kâzım Koyuncu (1971 - 2005), Laz, Karadenizli bir rock şarkıcısıdır. Artvin'in Hopa ilçesine bağlı P´anç´ol Köyü'nde, 7 Kasım 1971'de doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile...
  3. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Artvin'in Hopa ilçesinde, 7 Kasım 1971 tarihinde doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile tanınan Yaşar Turna'nın yanında türkü dinleyerek geçti. İstanbul'a üniversite eğitimi için geldikten sonra müzikle yoğun olarak uğraşmaya başladı. İstanbul...
  4. Kazım Koyuncu - Hoşçakal (akor)

Kazım Koyuncu - Hoşçakal (akor)

işte gidiyorum tab hoşçakal akor kazım koyuncu işte gidiyorum notaları hoşçakal akorları kazım koyuncu hoşcakal tab Am İşte gidiyorum; ) Em Bir şey demeden ) F Arkamı dönmeden ) G Em Şikayet etmeden ) Am Hiçbir şey almadan ) Em Bir şey vermeden ) F G F Em Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum! ) x2 Am Em Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde F G Em Yürüyorum sanki senin yanında Am Em Sesin uzaklaşır...
  5. Kazım Koyuncu resimleri

Kazım Koyuncu resimleri

kazım koyuncu resimleri

Sayfayı Paylaş