gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kazım Koyuncu - Sarpi Moleni

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sarôi çkunis bulbulepek ibiran Mis var uâirun Sarôi moxtan âiran Porûukaliş limoniş pukirişi
    Şurapes doloxe goxtan do iâğan
    Elamtepek mitam üoçis uâiéams
    Hak bulbulik purkinoras ubirams
    Çai picis dosûiberen zoğa cans
    Pukirepeş şuraten ar ixi bars
    Sarôi moleni Sarôi moleni
    Purkinora skani şuras üoçi diâğeni
    Üolektivis na var ixels miti diveni
    Komebaçvi he Sarôuli kulanis
    Ma ar fara ia bâiri do çais
    Mskvana muşi muüoti bomskvana ğirs
    Mendraleşen ma Lazuri gemabirs
    Si ma domövi e veraneş kulani
    Daçxuri ren uça tolepe-skani
    Si gziraşi mu mağoden var miçkin
    Mot memilas xe do üuçxes dermani

Kazım Koyuncu - Sarpi Moleni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Karadeniz müziği, Anadolu Rock, nitelikli müziğe inanlar, önemli bir ismi en verimli olabileceği dönemde yitirdi. Otuz üç yaşındaydı Koyuncu; yıllardır müziğin içinde olmasına karşın 2000'li yıllarda Gülbeyaz, Sultan Makamı gibi televizyon dizilerine yazdığı müziklerle ünlenmişti. Karadeniz'in hırçın çocuğu diyorlardı ona; demokrasi adına atılan bir çok adımda müziğiyle, fikirleriyle yer...
  2. Kazım KOYUNCU

Kazım KOYUNCU

kazım koyuncu mezarı nerede kazım koyuncunun sevgilisi koyuncu sevgilisi Kâzım Koyuncu (1971 - 2005), Laz, Karadenizli bir rock şarkıcısıdır. Artvin'in Hopa ilçesine bağlı P´anç´ol Köyü'nde, 7 Kasım 1971'de doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile...
  3. Kazım Koyuncu

Kazım Koyuncu

Artvin'in Hopa ilçesinde, 7 Kasım 1971 tarihinde doğdu. Resmi doğum tarihi 10 Mayıs 1972'dir. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, "üstadım" dediği, "Kemençeci Yaşar" lakabı ile tanınan Yaşar Turna'nın yanında türkü dinleyerek geçti. İstanbul'a üniversite eğitimi için geldikten sonra müzikle yoğun olarak uğraşmaya başladı. İstanbul...
  4. Kazım Koyuncu - Asiye (akor)

Kazım Koyuncu - Asiye (akor)

oy asiye notaları oy asiye nota akor tab tab G# A G# Ağasarın balınıda gel salını salını x2 C# C# A G# A G# Adam cebinde taşırda senin gibi gelini oy asiye oy x3 C# G# C# G# Oy asiye asiye, tütün koydum kesiye x2 C# G# A G# A G# Baban seni veriyida bir bağa pırasiye oy asiye oy x2 G# A G# Sis dağının başınıda yel, püfür püfür esiyor x2 C# G# A G# A G# Baban bu yıl kurbanıda çifter...
  5. Kazım koyuncu Kimdir?

Kazım koyuncu Kimdir?

kazım koyuncu Onu kaybettiğimizde çok üzüldüğüm ve gerçekten acı bir kayıp olan harika sanatçıydı o ama herşeyiyle yaşayacak,yaşatılacak 10 Mayıs 1972 Hopa, Artvin Artvin’in Hopa ilçesine bağlı Sugören köyünde doğdu. Müziğe ortaokul birinci sınıfta mandolin çalarak başladı. Çocukluğu, “üstadım” dediği, “Kemençeci Yaşar” lakabı ile tanınan Yaşar Turna’nın yanında türkü dinleyerek geçti....

Sayfayı Paylaş