gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Keanu Reeves namı diğer matrix

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Özellikle Matrix filminden tanıdığımız sanatçının birbirinden güzel resimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum kızlar eminim sanatçının hayranı olan birçok kızımız var onlar için kıyak olsun diyerek Keanu Reeves resimlerine başlıyorum [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Adam baştan aşağı karizma yaaa:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğru adam baştan aşşağı karizma ve bana aşık :D:D Ne yaparsın şekerim oda güzeli biliyor :789: Gerçi geri çevirdim elin yabancılarıyla uğraşamam :haha: Aaa dur telim çalıyor galiba yine o arıyor :D:D (yalandan kim ölmüş)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Nee Mestefaya yamuk haaa enişteme söylicem film bitti adamın işidemi bitti :D

Bizene biz Mestefadan başka enişte tanımıyoz te o kaa:D

Keanu Reeves namı diğer matrix konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayça Tekindor namı diğer degajeme doğruuu:))

Ayça Tekindor namı diğer degajeme doğruuu:))

ayça tekindor degajeme ayça tekindor ayak
  2. matrix

matrix

http://www.youtube.com/watch?v=YB_4qVuVAhA
  3. Mehmet Akif Alakurt namı diğer Maraz Ali

Mehmet Akif Alakurt namı diğer Maraz Ali

Adanalı dizisinin Maraz Alisi Mehmet Akif Alakurt hayranları için kendisinin resimlerini bu konumuz da paylaşıyoruz.
  4. Funda' namı diğer mutluluk adlı meleğimizin biyografisi

Funda' namı diğer mutluluk adlı meleğimizin biyografisi

tatlı bebekti belki ama...göbek ve kalçasından hep sorunu olmuştu...:piha: git gide esmerleşen FUNDA bu yönüyle anormal zaten ayrıcada yüzmeyi henüz öğrenmemişti...ee öğrensede farketmezdi...çünküm o kalçaya suyun kaldırma kuvveti bile dayanamazdı :D ana sütü yerine yedikleri bunlardı...vay maşallah diyorum ben :laugh::laugh::laugh: durduramıyorduk ki..ne yapabiliriz...sonunda...
  5. Matrix'in Yıldızı  Keanu Reeves Tanınmayacak Halde!

Matrix'in Yıldızı Keanu Reeves Tanınmayacak Halde!

keanu reeves haberleri keanu reeves resimleri matrix keanu reeves Bir zamanların reyting rekoru kıran sinema filmi Matrixin başrol oyuncusu Keanu Reeves, görenleri şaşkına uğratıyor. 48 yaşında ki ünlü yıldız aldığı kilolarla tanınmayacak bir hale geldi. Hayranlarını şaşkına uğratan Keanu Reeves haberinin detayları sizlerle... 48 yaşındaki ünlü aktör Keanu Reeves, aldığı kilolarla...

Sayfayı Paylaş