Keçe ile yapılan dekoratif kırlent modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Keçe ile yapılan dekoratif kırlent modelleri
Keçe ile uygulanan dekoratif ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önce sizlerle keçeden yapılan buzdolabı magnetleri konumuzu paylaşmıştık.

Şimdide evinizin dekorasyonuna büyük katkı sağlayacak keçe dekoratif kırlent modellerini paylaşıyoruz. Evinizin her odasın da kullanabileceğiniz bu güzel ve şirin keçe dekoratif kırlent modelleri ile farklı bir tarz sergilerken dekorasyonunuzu tamamlayan şık bir aksesuar da kazanmış olacaksınız.

Oturma odası, ve salon koltukların da istediğiniz renk ve figürlerden oluşan bu güzel kırlent modellerini ayrıca yatak odası ve çocuk odalarında da tercih edebilirsiniz.

Farklı süslemeler ile oldukça dikkat çekici olan dekoratif kırlentler, keçe ile uygulanan değişik figürler ile bayanların büyük beğenisini kazanıyor. Çocuk odalarına isterseniz tamamen kişiye özel bir tasarım olarak çocuğunuzun da ismini keçe ile kırlente uygulayabilirsiniz.

Sizler için seçtiğim farklı ve en güzel keçe ile yapılan kırlent modellerinden örnekler sunuyorum.

5i9bhsn3g5ebi17cvice7j.JPG
7129gijvs7abj17ktiqi3c.JPG
10178111_630004097095668_6316065111051919124_n.JPG
95004736_il_570xN285966840.JPG
asik-baykus-kece-aplikeli-el-yapimi-kirlent-530x530.JPG
keceden-kirlent-dikimi-4.JPG
kece-ile-cicekli-guzel-kirlent-dikimi-1.JPG
kece-suslemeli-harika-kirlent-modelleri.JPG
kece-yastik-modelleri.JPG
keçe-kırlent-örnekleri.JPG
Keçe-Süslemeleri-ve-Kırlent.JPG
kelebekli-kece-kirlent.JPG
tavşanlı-dekoratif-kırlent-modeli.JPG
yastik-ornekleri-1024x1006.JPG

kırlent modellerini çok seviyorum ama çocuklu olduğum için bide evim misafirsiz pek kalmaz özellikle küçük çocuklu falan gelir bu kırlentleri çok dağıtıyorlar oyun oynuyorlar o yüzden çok fazla kullanamıyorum bu modellerede bayıldım çok güzellermiş keçe ile yapılan kırlentlerde ayrı bir dekoratif oluyor

Geri