gebe
  1. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

Keçeden lavanta torbası deneyimi :)

Konu, 'Kadınca' kısmında NİLDAĞ tarafından paylaşıldı.

KIZLAR MERHABA... Ben bugün itibari ile 11+3 haftalık hamileyim.. Henüz bebeğimizin cinsiyeti belli olmadı ama sabırsız olduğumdan ilk lavanta torbası deneyimlerimi gerçekleştirmek istedim.. Şimdi size onun fotosunu yükleyeceğim fakat bu sadece bir deneyim. Cinsiyeti belli olduğunda üzerinde süsler dışında bebeğimizin ismide olacak.. Merak ettim sizce nasıl olmuş? :melek:
    Birde sizlere bebeklerimiz için doğumgünü partisi,baby shower gibi düzenleyebileceğimiz kız kıza toplantılarımızda yapabileceğimiz peçete çeklini göstermek isityorum.. Süslemesini daha farklı yapabilirsiniz ben o kurdeleyi çikolatadan çıkarıp peçeteye monte etmiştim deneme amaçlı :D:D

Ekli Dosyalar:

Derya48 ve NAZruzgar bunu beğendi.
  2. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    hanı resımler nılımm hadı merak edıyoruzzz

3. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

alt tarafta ekli arzucum :S çıkmamışmı?

4. emelcum

emelcum Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Nil çok güzel olmuş canım renkler süsleme gayet hoş, bence ilk deneme için hiç fena değil :ar4fd::ar4fd:

5. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

ismide belli olsa daha güzel olacak ama şimdi biraz sade oldu :)

6. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    nilim valla değişik şeyler güzel olmuş keçeden olan peçetede daha değişik şeyler olabılır ama guzel olmuşlar...............

7. NAZruzgar

NAZruzgar Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    çok güzel olmuş nilim bende kuzucuk şeklinde yapıp içine boncuk silikon ve lavanta doldurdum​

Ekli Dosyalar:

Derya48 bunu beğendi.
  8. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

seninki çok tatlı olmuşşşş nazcımm ama bende eksik malzeme vardı boncuk silikon almadım sadece bu deneme pamukla doldurdum sert bi görünüm oldu :)))

9. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
  10. sena-147

sena-147 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kuzuyu bende çok beğendim :D

11. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

gayet güzelmiş nil bende çok beğendim

12. *BİRİCİK*

*BİRİCİK* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8

benim düğünüm kır düğünüydü konsept lavanta ve lila rengiydi bende düünümden sonra herkese lavanta keseleri dağıtmıştım :)

Keçeden lavanta torbası deneyimi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lavanta keseleri

lavanta keseleri

Lavanta keseleri Lavanta keseleri tazelik verir ve böcekleri uzaklaştırır. Küçük lavanta kesecikleri hazırlayabilirsiniz. Lavantaları kuruttuktan sonra küçük keselere doldurun. Minik bir kumaş parçasının üç tarafını dikin. Terse çevirip lavantaları doldurarak ağzını bağlayın. Üzerine minik motifler ya da kumaş çiçeklerdikebilirsiniz.
  2. lavanta

lavanta

(Lavendel / Lavande / Lavender / Lavandula ) Haziran-agustos aylari arasinda mâvi veya mor renkli çiçekler açan, 20-60 cm boylarinda, aromatik kokulu, çok yillik, otsu veya çalimsi bitkiler. Daha çok deniz ikliminin bulundugu bati bölgelerimizde yaygin olan lavantanin, Türkiye’de yetisen iki türü vardir. Bunlar, Lavandula stoechas ve L. angustifolia’dir. Ayrica daha ziyâde kültürü yapilan,...
  3. Lavanta

Lavanta

(Lavendel / Lavande / Lavender / Lavandula ) Haziran-agustos aylari arasinda mâvi veya mor renkli çiçekler açan, 20-60 cm boylarinda, aromatik kokulu, çok yillik, otsu veya çalimsi bitkiler. Daha çok deniz ikliminin bulundugu bati bölgelerimizde yaygin olan lavantanin, Türkiye’de yetisen iki türü vardir. Bunlar, Lavandula stoechas ve L. angustifolia’dir. Ayrica daha ziyâde kültürü yapilan,...
  4. Lavanta kesesi ve kirli torbası dikelim.

Lavanta kesesi ve kirli torbası dikelim.

lavanta torbaları kirli torbası lavanta torbası modelleri kesesi yapımı Lavanta kesesi ve kirli torbası dikelim. Lavanta Kesesi: Lavanta keseleri tazelik vermesinin yanı sıra çamaşırlarınızın arasına koyduğunuzda böcekleri uzaklaştırır. Eviniz için minik lavanta kesecikleri hazırlayabilirsiniz. İster topladığınız lavantaları asarak kuruttuktan sonra dökülen yapraklarını toplayıp yaptığınız...
  5. Sidik torbası

Sidik torbası

idrar torbası sidik torbası idrar nerededir sidik nerede sidiler sidik torbası, iltihabı, nedir, nerede, nasıl, mesane, idrar torbası, İdrar torbası - sidik torbası; Sidiğin biriktiği, yapısı zar ve kastan oluşmuş hazne, mesanedir yani Melek'lerim. Sidik borusu ile üretra arasında bulunan ve içinde sidik toplanan torbadır... İdrar torbasıu yani idrar yolları hastalıkları ne yazık ki...

Sayfayı Paylaş