gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Keçeden Yapılan Duvar Süsü Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

duvar süsü modelleri keçe, keçe duvar süsleri, keçe süsleme örnekleri, keçe işi duvar süsleri Son zamanlar da ev dekorasyonun da önemli bir yere sahip olan keçe işleri ile yapılan süsler, marifetli hanımların el becerisi ve birazda hayalgücü ile birleştiğin de ortaya oldukça güzel çalışmalar çıkıyor. Keçe işinden yapılan duvar süsü modelleri ile evinize renk getirecek ve farklı dekorasyon örnekleri sergileyeceksiniz. kece duvar susu (1).jpg kece duvar susu (2).jpg kece duvar susu (3).jpg kece duvar susu (4).jpg kece duvar susu (5).jpg kece duvar susu (6).jpg kece duvar susu (7).jpg kece duvar susu (8).jpg kece duvar susu (9).jpg kece duvar susu (10).jpg kece duvar susu (11).jpg kece duvar susu (12).jpg kece duvar susu (13).JPG kece duvar susu (14).jpg kece duvar susu (15).jpg kece duvar susu (16).jpg kece duvar susu (17).jpg

Keçeden Yapılan Duvar Süsü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. denız kabuklarından yapılan süsler..

denız kabuklarından yapılan süsler..

deniz kabuklarından süsler deniz kabuklarıyla süsleme süsleri kabuklarından süslemeler süs yapımı
  2. Örgüden yapılan kapı süsü modelleri

Örgüden yapılan kapı süsü modelleri

kapı süsü modelleri kapı süsü örnekleri süsleri modelleri örgüden süsleri dış
  3. çok hoş duvar süsleri

çok hoş duvar süsleri

duvarsüsleri duvar süsleri melek süsleri melek duvar melekleri
  4. Keçeden yapılan takılar

Keçeden yapılan takılar

keçeden yapılan takılar keçeden yapılan ürünler keçe ile takılar yapılmış ürünler keçe ile tasarımlar
  5. Keçeden Yapılan Buzdolabı Magnetleri

Keçeden Yapılan Buzdolabı Magnetleri

Son yıllar da bayanların büyük ilgi gösterdiği keçe ile yapılan süsler, hemen hemen her evde yer almaya devam ediyor. Keçe ile uygulanan süsler arasından sizlere bu konumuz da buzdolabı süslerini paylaşıyorum. Hangimizin evin de bulunan buzdolabının üstün de bir magnet yok ki... Hatta bazılarının buzdolabının kapağının bile süslerden artık görünmez olduğunu bizzat kendi gözlerimle gördüm ben...

Sayfayı Paylaş