gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Keçi Sütü Sabunu ve Mucizevi Faydaları!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

keçi sütü sabunu, keçi sütü sabunu ne işe yarar, keçi sütü sabununun yararları
    Sevgili melekler, belki şimdiye kadar hiç duymadığınız bir sabundan ve faydalarından bahsedeceğiz sizlere. Egzama başta olmak üzere, cildin nemlenmesi, ölü derilerin atılması hatta cilt kanseri için son derece faydalı olan keçi sütü sabunu faydaları ile adeta şifa saçıyor.

keçi-sütü-sabunu.jpeg

Anne sütünden sonra vitamin ve protein açısından anne sütüne en yakın süt olarak bilinen keçi sütünün, sabunu da en az sütü kadar faydalı. Faydaları saymakla bitmeyen keçi sütü sabunu vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Birçok vatandaş ise keçi sütü sabununu gördüğünde ‘Keçi sütünün sabunu mu olur?' diyerek şaşkınlık yaşıyor.

Keçi sütü sabunu, vücuttaki siyah noktaları temizliyor. Keçi sütü özlü doğal sabunlar düzenli kullanıldığında cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı oluyor. İçerdiği proteinler sayesinde akneye neden olan bakterileri öldürüyor, gözenekleri sıkılaştırıyor. Bu şekilde daha taze ve genç bir görüntü ortaya çıkıyor.

KEÇİ SÜTÜNDEN SABUN

Gaziantep'te doğal sabun satan Ümran Güler, vatandaşların keçi sütü sabununa yoğun bir şekilde ilgi gösterdiklerini söyledi. Güler, "Keçi sütünden sabun ürettik. Keçi sütü sabununun vücuda çok faydası vardır. Doğum lekesi ve güneş lekesini engelliyor. Bütün doğal sabunların faydası vardır ama bunlar arasında bulunan keçi sütü sabununun daha faydalı özellikleri var. Keçi sütü sabununa aşırı derecede talep var" ifadelerini kullandı.

Güler, keçi sütü sabununun Türkiye içinde pek tanıtılamadığını ve yurt dışından daha çok talep gördüğünü kaydederek, "Keçi sütünden üretilen sabunu Türkiye içinde pek fazla tanıtamıyoruz. Amerika, Almanya, İsviçre, Bangladeş, Hollanda ve Belçika'ya keçi sütünden üretilen sabun gönderdik. Keçi sütünün mükemmel satışı var. Sabunlarımız tamamen doğaldır. Sağlık Bakanlığı'ndan onayımız da var. Vatandaşlar keçi sütünden sabun yapılan sabunu görünce şaşırıyorlar. Biz de vatandaşlarımıza keçi sütü sabununu tavsiye ediyoruz. Keçi sütü sabunu kullanılınca mükemmel sonuçlar alınıyor" dedi.
    İHA

Son düzenleme: 26 Mart 2014
    MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Keçi sütünün zaten başlıbaşına şifa olduğunu biliyordum ama sabununu ilk kez duydum:) Sütü özellikle astıma bronşite ve kadınlarda kemik erimesine karşı çok faydalı. Kokusu ve tadı yüzünden belki içmeyenler olabilir ama ben sanırım aromalı şeyleri sevdiğim için fırsat buldukça keçi sütünü de içmeyi ihmal etmiyorum.

TİTAN bunu beğendi.
Keçi Sütü Sabunu ve Mucizevi Faydaları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne sabunu ve faydaları

Defne sabunu ve faydaları

zeytinyağlı defne sabunu faydaları arap sabunu faydaları arap sabununun sabununun saça defne saça Aslında ben banyoda pek sabun kullanmam sebebi cildimin çok hassas ve kuru olması fakat defne sabununun özellikllerini öğrendikten sonra bu sabunu denemeye karar verdim çünkü gerçekten özelliklerine ve faydalarına baktığımızda kullanmanız için birçok artı nedenle çıkıyor karşımıza Bakın defne...
  2. Bıttım sabunu ve faydaları

Bıttım sabunu ve faydaları

arap sabunu faydaları bıttım sabunu faydaları arap sabununun bıttım forum çeşitleri Her yörenin nam salmış bazı özellikleri ve ürünleri vardır Siirt ilinin de kendine has çok özel bir sabunu var ve bu sabun birçok derde deva çoğu rahatsızlıklara ve hastalıklara iyi geliyor Şimdi bu ünlü sabun ile ilgili daha detaylı bilgilere geçiyorum Bıttım sabunu Siirt ilimizde yetişen özel Çitlembik...
  3. Keçi sütünün inanılmaz faydaları

Keçi sütünün inanılmaz faydaları

keçi sütünün bebeklere faydaları keçi resimleri keci resmi koyun sütünün faydaları Keçi sütünü ve keçi peynirini duymuştum.Hatta çevremde yemesini ve içmesini seven kişiler de var:)Ben hiç keçi sütü içmedim yada keçi payniri yemedim:DBelki peynirinden yemişimdir bilmiyorum aldığım market peynirine pek bakmam:D Meğersem keçi sütünün bilmediğimiz çok önemli faydaları varmış.Bunlar ne bileniniz...
  4. Keçi Sütü Faydaları

Keçi Sütü Faydaları

Sütü çok ama çok severim boyumda o yüzden uzun :D Siz ve çocuğunuz asla aksatmadan süt için zaten bayanlardaki kemik erimesi riskini aza indirmek için süt çok ama çok önemli kızlar unutmayın! Keçi sütü, son dönemlerde, çok fazla anlatılan bir süt çeşiti. Biz de bu yazımızda, keçi sütünün faydalarından bahsetmek istiyoruz. * Keçi sütü, diğer sütlere göre, üstün özelliktedir. * Özellikle...
  5. Keçi Boynuzu Özellikleri ve Faydaları

Keçi Boynuzu Özellikleri ve Faydaları

Keçi Boynuzu Faydaları Keçi Boynuzu Nedir Keçi Boynuzunun Faydaları Nelerdir Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden biri olan keçiboynuzu bitkisi, özellikleri ve kullanım alanları hakkında ki bilgileri aşağıda ki makalemizde bulabilirsiniz melekler :) Anadolu’da bazı yörelerde harnup olarak da bilinir. Yeryüzünün en eski bitkilerinden olup anavatanı olarak Güney...

Sayfayı Paylaş