gebe
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0

keçiboynuzu ve pekmezının faydaları

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

selam kızlar.bende demır eksıklıgı ve kansızlık vardı.gecenlerde annem duymus keciboynuzunu ve pekmezının kan yapıcı özellıgı varmıs ayrıca bırcok derde devaymıs.kendısı sert oldugu ıcın yıyemeyenlere kecıboynuzunun pekmezını önerıyorum.az lımon sıkıp uzerıne rahatca yıyebılırsınız.bronsite,kansere.balgama özellıkle sıgara ıcenler ıcın göğüs rahatlatıcı,kabızlıga,mide şişkinligıne,gribal enfeksıyonlara,ayrıcada sperm sayısını artırıcı ve afyodızyak özellıgıyle eşlerımıze de faydalıymıs:piha:daha bırcok rahatsızlıga bırebırmıs.herkese tavsıye ederım ben demır eksıklıgınden dolayı bır haftadır tuketıyorum cok tatlı ama lımonla dahada guzel oluyo....kısa ve öz bu konuyla ılgılı bılgı vermek ıstedım...

keçiboynuzu ve pekmezının faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keçiboynuzunun bilinmeyen faydaları

keçiboynuzunun bilinmeyen faydaları

keçiboynozunun faydaları Yeryüzünün en eski meyvelerinden biri olan ve Anadolu'nun birçok yöresinde "harnup" olarak bilinen keçiboynuzu birçok rahatsızlığa iyi geliyor. İngilizce ve Almancada "Yakup Peygamber'in ekmeği" anlamına gelen bir terimle adlandırılan harnup, yaklaşık 5 bin yıldan beri biliniyor. Yakup Aleyhisselam, rivayete göre çölde ekmek yerine harnup...
  2. Keçiboynuzu Suyu ve Faydaları

Keçiboynuzu Suyu ve Faydaları

keçiboynuzu suyu nasıl hazırlanır keçi boynuzu suyunun faydaları keçiboynuzu suyu faydaları Alternatif tıp tedavilerinde sıklıkla kullanılan şifalı bitkielrden keçiboynuzunun suyu , kullanımı ve faydaları hakkında ki bilgiler şöyle melekler :) Akdeniz ve Kuzey Afrika da doğal olarak yetişen harnup meyveleri, bileşiminde karbonhidratlar, şekerler, selüloz, azotlu bileşikler, tanen ve sabit...
  3. Keçiboynuzunun Faydaları Nelerdir ?

Keçiboynuzunun Faydaları Nelerdir ?

Keçi Boynuzu Faydası Keçi Boynuzunun Faydaları yararları Keçi Boynuzu neye iyi gelir Aktarlarda bol miktarda bulunan ve satılan şifalı bitkilerden keçiboynuzunun faydalarını aşağıda ki makalemizden öğreniyoruz melekler :) Keçi boynuzu; taze veya kuru meyvelar, ilaç veya çerez şeklinde tüketilir. Keçiboynuzu yaprakları ve dal kabuklarına kurutulup, suyla kaynatılarak ilaç yapılabilir....
  4. Keçiboynuzu Pekmezinin Faydaları nedir?

Keçiboynuzu Pekmezinin Faydaları nedir?

Kızlar duydum ki Keçiboynuzu Pekmezi oldukça faydalıymış peki nedir bunun faydaları acaba düşündüğüm şeye yani bebek konusunda da faydalımıdır lütfen bana Keçiboynuzu Pekmezinin Faydaları nelerdir yazın.
  5. Asrın Mucizevi Gıdası Keçiboynuzu ve Faydaları

Asrın Mucizevi Gıdası Keçiboynuzu ve Faydaları

Bu konu; asrın mucizevi gıdası keçiboynuzu ve faydaları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda değeri anlaşılan ve birçok rahatsızlığa karşı kullanılan keçiboynuzu mucizevi bir gıda olarak nitelendiriliyor. Kalpten akciğer kanserine, balgam sökücü özelliğinden sperm azlığı tedavisine kadar pek çok alanda fayda görülen keçiboynuzu asrın mucizesi olarak tabir ediliyor....

Sayfayı Paylaş