gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kedi Boyama Sanatıda Varmış

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. AnGeL_0F_DeaTH

AnGeL_0F_DeaTH Forum Okuru

Cevap: Kedi Boyama Sanatıda Varmış
    Çok tatlı sıpalar ya :)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:komik bir o kadarda şeker olmuşlar

4. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çokk TaTLılar yha :D:D:D:D:minik:

Kedi Boyama Sanatıda Varmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıcağı sevmeyen kedi var mıdır?

Sıcağı sevmeyen kedi var mıdır?

Kışın göbeklerini cayır cayır yanan kaloriferlerin üzerine koyup saatlerce öyle yatabilirler. Yazın da sıcaktan bunalıp soğuk taşlara post şeklinde kendilerini atmaları dışında zamanlarının çoğunu güneş altında geçirirler. Evin en iyi güneş alan yerine kurulurlar, balkon açıksa hemen rahatça güneşlenebilecekleri bir köşeyi gözlerine kestirirler. Güneş kedilerin hem kemikleri hem de tüyleri...
  2. Çivi Çakma Sanatıda Varmış

Çivi Çakma Sanatıda Varmış

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kedim var ve bebek istiyorum.

kedim var ve bebek istiyorum.

hamilelikte kedi tüyü 2 buçuk yıldır bir kedimiz var ve eşimle onu inanılmaz seviyoruz.2 ay öncesine kadar bebek fikrimiz yoktu ama 2 aydır bebek istiyoruz ve kedimiz bizi çok düşündürüyor. Aslında ona çok iyi bakıyoruz aşıları ve bakımına çok özen gösteriyoruz. Ondan ayrılmayı kesinlikle düşünemiyorum ama evde kedisi olupta aynı zamanda bebeği olanlar yada hamile olanlar varsa deneyimlerini...
  4. Kedi Boyama Sanatı

Kedi Boyama Sanatı

kedi boyama Evinizde beslediğniz ve çok sevdiğiniz kedilerinizi hiç boyamayı düşündünüzmü?Kedi sevdalıları evlerinde ve bahçelerinde besledikleri kedileri görmek istedikleri gibi boyayarak onların farklı ve ilginç bir görüntüye sahip olmalarını sağlamışlar. İşte size birkaç örnek. bu çok güzel olmuş:hhh:
  5. Evde saç boyama teknikleri var mı

Evde saç boyama teknikleri var mı

Evimde saçımı boyamak istiyorum, bunun kolay bir yolu yada tekniği var mı kızlar. Siz nasıl boyama yapıyorsunuz. Benim maddi durumum iyi değil ve ben kuaföre gidemiyorum. Neyi nasıl yapmalıyım ? Hangi boyaları kullanıyorsunuz ? Nelere dikkat ediyorsunuz ? Bunun bir tekniği var mı ? Sizler boyadığınızda güzel oluyor mu ? Hoş olmasada mecburen boyuyorum ama eksik bişeyler var diye düşünüyorum....

Sayfayı Paylaş