gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kedi grubu ve ilk singlesi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kedi grubu kedi müzik grubu kedi grubu, ceren tacan, özkan atilla tokcan, kedi müzik grubu, yeni albüm, singlesi ve haberleri burada.

Çiçeği burnunda bir müzik grubunun haberini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Kedidir kedi diyor ve Kedi grubuna başarılar diliyoruz:)

Okan Bayülgen’in şov programında sergiledikleri performansla dikkat çeken, Ceren Tacan ve Özkan Atilla Tokcan’dan kurulu Kedi grubunun ilk single’ı çıktı.
    Grupla aynı adı taşıyan çalışmada, “Aptal” ve “Aşk Var mıdır” adlı iki şarkı yer alıyor.

Kedi grubu ve ilk singlesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedi ve Köpeklere İlkyardım

Kedi ve Köpeklere İlkyardım

İLK YARDIM Her ne kadar siz köpek ve kedinize sevecen bir şekilde baksanız da , kazalar her zaman olabilir Soğuk kanlı olmaya hızlı davranmaya , mantıklı olmaya özen gösteriniz, ve onu mümkün olduğu kadar çabuk bir Veteriner Hekime ulaştırmaya çalışınız Onun ofisinde olduğundan emin olmak için ve acil bir vakanın yolda olduğunu bildirmek için ,önceden telefonla arayınızİlk anda ne yapılması...
  2. Grup Hepsinin İlk Filmi

Grup Hepsinin İlk Filmi

İLK FİLMLERİ OLACAK! HEPSİ GRUBU, KONSER SONRASI GÖRÜŞTÜKLERİ BASIN MENSUPLARINA YENİ FİLM HEYECANLARINI ANLATTI. Geçtiğimiz gün Bostancı Gösteri Merkezi'nde sevenleriyle buluşan Hepsi grubu, konser sonrası görüştükleri basın mensuplarına yeni film heyecanlarını anlattı. Eren, Yasemin, Cemre ve Gülçin’den kurulu Hepsi grubu, yönetmen koltuğunda Bahadır Barış’ın oturacağı sinema filminin...
  3. KediLer Ve ßeßekLer..

KediLer Ve ßeßekLer..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kedinizin davranışları ve anlamları (kedilerin dili)

Kedinizin davranışları ve anlamları (kedilerin dili)

kedi isimleri kedi dişi isimleri ve anlamları ve anlamları resmi göster Kedi beslyenler eğerki kedinizin ne demek istediğini merak ediyorsanız işte sizlere birbirinden ilginç billgiler.. Kolay gelsin melekler...Kedinizin davranışları ve anlamları (kedilerin dili) Kedi dili sevgi, ilgi ve gözlemle oluşur, keşfedilir. İşin ilginç yanı, kediler aynı evde yaşadıkları aile üyelerine de farklı...
  5. Kedi ve Muhabbet Kuşu

Kedi ve Muhabbet Kuşu

Evimde kedi besliyorum muhabbet kuşu alsam sıkıntı olur mu

Sayfayı Paylaş