gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kedi Kesme Esnasında Satanist Diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

satanist duvar yazıları rüyada kedi kesmek satanist yazıları satanistlerin kedi kesmesi satanistlerin fotoğrafları
    :D Bunlar biraz beceriksiz satanistler...

- tamam lan kesiyorum! alllaaaahekbeeeeeeeerr!
    - naapıyosun olm?! ne dedin sen?!
    - allah söyletti lan! kesemicem ben! böhüüü...
    - lan defol! inek!
    - allah seni bildiği gibi yapsın pis imansız! beynamaz köpek!
    - iyice uçtu bu!...
    - la havle...

dur olum kesmiyelim
    -hani kesecektik
    -ne bilim olum bilmiyorum kötü oldum işte kesmiyelim
    -lan nepçim satanistsin
    -yok abicim ben kesemicem
    -böle olacağını bilseydim gelmezdim senle
    -daha iyi bir fikrim var olum kesince hemen ölüyo o yüzden kötü oldum.en iyisi yakmak.
    -hei?!...

bak olm aklıma be geldi
    -ne geldi lam
    -haydee unuttum
    -olm söylesene deli etme adamı
    -unuttum olm bi dur hatırlicam....
    -allah belanı vere ben gidiom lem
    -abi naaptın allah dedim dinden imandan çıktın
    -la de get olm senlemi uğraşıcam kafam bozuk ben cumaya gidiyom
    -başlayacam kedine de sana da
    -waaaaay şeroooo ajanmısın olm sen nie kandırdın bizi. sen satanist deil misin
    -ya bildin[​IMG] deilim
    -neden kandırdın bizi?
    -naapalım olm[​IMG] başka yolla kız kafalayacağımız yok[​IMG] bari bööle bişi yapem dedim. benim işim bitti[​IMG] ben cuma'ya gidiyorum...
    -yürü lem pis herif

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hem kedi keser hem cumayada gider bu satanist ilginçmiş doğrusu

Kedi Kesme Esnasında Satanist Diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. satanistlerin kedi kesserkenki muhabetleri

satanistlerin kedi kesserkenki muhabetleri

hadi kes lan! - tamam lan kesiyorum! alllaaaahekbeeeeeeeerr! - naapıyosun olm?! ne dedin sen?! - allah söyletti lan! kesemicem ben! böhüüü... - lan defol! inek! - allah seni bildiği gibi yapsın pis imansız! beynamaz köpek! - iyice uçtu bu!... - la havle... dur olum kesmiyelim -hani kesecektik -ne bilim olum bilmiyorum kötü oldum işte kesmiyelim -lan nepçim satanistsin -yok abicim ben...
  2. gençler neden satanist oluyolar?

gençler neden satanist oluyolar?

Satanist olduklarını söyleyen gençlerin bu soruya verdikleri cevaplar arasında özellikle şunlar dikkat çekmektedir. "Ailemde gerekli ilgi ve sevgiyi bulamadığım için gidip onların arasına katıldım; Beni küçük yaşta öksüz ya da yetim bırakan Tanrı'ya kızdığım için Satanist oldum; Satanist olmak için Satanist oldum; Huzur aradığım için gidip Satanistlerin arasına katıldım; Bu dünyada...
  3. Satanist tazminat istiyor

Satanist tazminat istiyor

Satanist bir tutuklu 'dini özgürlüğü' engellendiği gerekçesiyle dava açarak, 10 milyon dolar tazminat istedi. The Gazette’in haberine göre, ABD’nin Montana uyuşturucu bulundurmaktan 3 yıl hapis cezası olan Jason Indreland adlı mahkum, cezaevi yetkililerinin ‘ibadeti’ için ihtiyaç duyduğu dini gereçlere erişimini engellediğini savunarak, madalyonunu ve ‘satanist incil’ini geri istedi....
  4. Neden satanistler kedi kanı içer?

Neden satanistler kedi kanı içer?

Satanizmin gündeme geldiği günlerde bazı TV kanallarında bir kısım Satanist ayinler de görüntülenmişti. Bu arada bazı Satanistlerin ayinlerinde kedi kurban ettikleri ve etini kavurup yedikleri ve kanını içtikleri ortaya çıkmıştı. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, Satanistler sadece kedi değil, horoz, tavşan gibi hayvanları da kurban ediyorlar. Çünkü Satanist ayininde esas olan herhangi bir...
  5. İmana Gelen Satanistler

İmana Gelen Satanistler

alllaaaahuuuekbeeeeeeeerr! - naapıyosun olm?! ne dedin sen?! - allah söyletti lan! kesemicem ben! böhüüü... - lan defol! dikkat et! - allah seni bildiği gibi yapsın pis imansız! beynamaz köpek! - iyice uçtu bu!... - la havle... -dur olum kesmiyelim -hani kesecektik -ne bilim olum bilmiyorum kötü oldum işte kesmiyelim -lan nepçim satanistsin -yok abicim ben kesemicem -böle olacağını bilseydim...

Sayfayı Paylaş