gebe
  1. melekipek

melekipek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

kedi maması tavsiyesi hangi kedi mamasını almalıyım

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında melekipek tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 2 yaşında bir kedi sahipledim. hem kaliteli hem de fiyatı uygun bir mama önerebilir misiniz?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi benim bildiğim kipalarda ve migroslarda değişik markalarda satış yapılıyor. aslında en iyisi wiskas tı ama yinede bütçene göre bakman gerekiyor.

melekipek bunu beğendi.
  3. melekipek

melekipek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkürler Sadmin.. başka bir yerde de bunu önerdiler..
    iyi mama, fiyatı da uygun dediler. bundan aldım.. şuan iştahlı yiyor. gelecek günlerde yine deneyimlerimi paylaşırım.
    başka önerisi varsa veya golosi ile ilgili deneyimi olan varsa yazabilir mi?
    teşekkürler..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Temmuz 2015
  4. seliaka

seliaka Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    golosi iyidir ayrıca happy cat EDIT BY BEYZA da deneyebilirsiniz

REKLAM LİNKİ BIRAKMAYIN !

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Temmuz 2015
  5. sisi06

sisi06 Forum Okuru

kedi maması ürünlerini uygun fiyata bulabilirsiniz

6. kader.bal

kader.bal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ucuza kaçmayın, veterinerde her türlü çıkıyo faturası sonra

7. arzuburak

arzuburak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Her kedi her mamayı beğenmiyebiliyor.Çok kaliteli ve pahalı mamayı yemeyen,ucuz market mamalarını yiyen kedilerim oldu.Deneyerek öğrenmek lazım.

8. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Whiskas ^^ Daha da uygun fiyatlı istersen, Micho alabilirsin. Ben hem kendi kedime veriyorum maddi açıdan sıkıntıya düştüğümde hem de sokaktaki minnaklara :) Hepsi bir güzel yiyorr

9. elifongeren

elifongeren Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    bazı kediler inanılmaz zor mama beğeniyor :) whiskas kullanabilirsin ama :)

kedi maması tavsiyesi hangi kedi mamasını almalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedi Irkları hangileridir

Kedi Irkları hangileridir

Kedi Irkları sarman kedi özellikleri sarman kedilerin özellikleri kedinin kedi ve bakımı bakımı Kedi Irkları Abyssinian American Curl American Wirehair American Bobtail American Shorthair Ankara Balinese Birman Black Smoke Oriental British Angora Burmese Bengal Black Silver Spotted Bombay British Shorthair Burmilla California Spangled...
  2. Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

yavru kedi hastalıkları kedilerin bakımı kedilerde mantar kedilerde mantar hastalığı kedi hastalığı Kedilerin Bakımı ve Hastalıkları Yavru kedi bakımı Altı haftalık bir yavru kedi Gözleri kapalıysa, ılık çaylı pamukla gözlerini hafifçe silebilirsiniz Eğer gözleri iltihaplı ise teramicyn göz merhemi sürebilirsiniz Çok küçük yavru kediler tuvaletlerini kendileri yapamazlar, sizin...
  3. Kedimin Maması Whiskas

Kedimin Maması Whiskas

geçen günlerde yeni bir kedi aldım.Marketten de hazır mama aldım ama kedim hiç yemedi.Üst komşumun da kedisi var ona sordum neden yemiyor diye acaba hastamı dedim komşum da hemen kendi kedisinin mamasından getirdi kedim başladı taklalar atmaya vede gayet iştahlı bir şekilde mamasını bitirdi. Bundan sonra kedime whiskas
  4. Kedimi kısırlaştırdım. Hangi mamayı kullanmalıyım?

Kedimi kısırlaştırdım. Hangi mamayı kullanmalıyım?

Arkadaşlar merhaba ^^ 1.5 yaşındaki kızımı, dün kısırlaştırdım. Hangi mamayı kullanmalıyım sizce? Veterinerimizin söylediği mamalar fiyat bakımından biraz yüksek. Size danışmak istedim. :/
  5. Evde beslenebilecek kedi türleri hangileridir?

Evde beslenebilecek kedi türleri hangileridir?

Evde beslenebilen hayvanlar arasında yer alan kediler, temiz olmalarıyla bilinirler. Doğuştan tuvalet eğitimleri olduğu için evi kirletmezler. Yalnızca tüy dökebilir ve ortalığı biraz dağıtabilirler. Ancak kedi türleri arasında bunu yapmayanlar da vardır. Kediler çok sosyal canlılardır. Birçoğunun arası çocuklarla iyidir. Oyun oynamayı severler. Yine birçok kedi ilgi görmekten ve...

Sayfayı Paylaş