gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Kedi Ve Köpekleriniz İçin Yuva Modelleri burada kızlar

Konu, 'Çöplük' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kedi Ve Köpekler İçin Yuva
    Kedi Ve Köpekler İçin Yuva Modelleri

Kedi ve köpeklerimizin de rahat yaşamaya hakları var öyle değil mi? Onların evde rahat olacakları pek fazla ortamları yoksa aşağıdaki dekoratif yuvalara dikkatinizi çekmek isterim...İşte Kedi Ve Köpekleriniz için yuva modelleri...Kedilerinizin veya köpeklerinizin müzikten hoşlanıp hoşlanmadığını biliyormusunuz?Bilmiyorsanız buyrun öğrenin...

Kedi ve Köpekleriniz İçin Evlerinizde Dekoratif Yuva Modelleri

Kedi Ve Köpekleriniz İçin Yuva Modelleri burada kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedİ Ve KÖpeklerde Beslenme YanliŞlari

Kedİ Ve KÖpeklerde Beslenme YanliŞlari

Kedi ve köpeklerde gözlenen enerji fazlalığı,yetersiz beslenme yada diğer nedenlerden kaynaklanan sağlık problemleri,pratik olarak 4 ana başlıkta toplanabilir. Enerji fazlalığı: Büyük ırklardan German Shepherd(Alman çoban köpeği),St.Bernard,Alman Doggie köpeklerinin büyüme devrelerinde yüksek enerji alınması sonucunda ''Osteochondros Sendromu''ortaya çıkar.Bu durum,geri dönüşümsüz olarak...
  2. Kedi ve Köpeklere İlkyardım

Kedi ve Köpeklere İlkyardım

İLK YARDIM Her ne kadar siz köpek ve kedinize sevecen bir şekilde baksanız da , kazalar her zaman olabilir Soğuk kanlı olmaya hızlı davranmaya , mantıklı olmaya özen gösteriniz, ve onu mümkün olduğu kadar çabuk bir Veteriner Hekime ulaştırmaya çalışınız Onun ofisinde olduğundan emin olmak için ve acil bir vakanın yolda olduğunu bildirmek için ,önceden telefonla arayınızİlk anda ne yapılması...
  3. Kedi ve Köpeklerde Diş Sağlığı

Kedi ve Köpeklerde Diş Sağlığı

kedi dişleri kedilerin dişleri kedilerde diş eti hastalıkları kedi diş sağlığı kedilerde çürümesi Kedi ve Köpeğinizde Diş Sağlığı DİŞ BAKIMI Köpek ve kedinizin genel sağlık durumunun önemli bir kısmı, ve hayvan sahipleri tarafından genellikle unutulan husus da diş bakımıdır Düzenli Veteriner Hekim kontrolleri diş muayenelerini de kapsamalıdır 4 Yaşın üstündeki kedi ve köpeklerin periodontal...
  4. Kedilerde ve Köpeklerde Ağız Tümöral Oluşumlar

Kedilerde ve Köpeklerde Ağız Tümöral Oluşumlar

Kedi ve köpeklerde ağız boşluğunda iyi ve kötü huylu olabilen tümöral oluşumlara sıkça rastlanılmaktadır. özellikle kötü huylu tümörlerin tüm vücutta genellemesi yapıldığında ağız ve yutak bölgesinde yer alan kötü huylu tümörler dördüncü sırada yer almaktadır. Böyle olmakla beraber hem kedilerde hemde köpeklerde şekillenen ağız içi tümörlerinin yaklaşık olarak % 5 lik bir kısmı kötü...
  5. Kediler ve Köpekler Müzikten Hoşlanır mı??

Kediler ve Köpekler Müzikten Hoşlanır mı??

kedilerin hoşlandığı şeyler sad cat köpeklerin hoşlandığı şeyler Evcil hayvanların yüksek sesten rahatsız olduklarına şahit olmuşsunuzdur.Mesela ben kedimi yıkardım ama bir türlü onu saç kurutma makinaıyla kurutmama izin vermezdi.Saatlerce yalanarak kendini kuruturdu :)Kış günlerinde bile.Nedeni tabi ki krutma makinasından çıkan yüksek ses. Ama bazı sesler var ki tam tersi etki yapıyor...

Sayfayı Paylaş