gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kedi Yıkama Teknikleri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

kedi yıkama kedi yıkama teknikleri yıkamak rüyada yıkamak oyunu [​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kedi Yıkama Teknikleri
    boguldu nerdeyse zavallı he heeee

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

bence de nasıl teknikse bu :D

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

kısss kedinin iplerimi söküldüü neee...o ne öle yukarıı çeken ipii heheee :) :)

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :D bilmem de öldürdü kediyi hee

Kedi Yıkama Teknikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yuva yıkan kadın değilim

Yuva yıkan kadın değilim

Yuva yıkan kadın değilim Adı iki dizide birlikte oynadığı Tamer Karadağlı ile aşk dedikodularına karışan hatta aktörün yuvasının yıkılmasına sebep gösterilen Deniz Uğur sessiz kalmaktan vazgeçti. Karadağlı'nın kendisini hayata bağlayan bir kahraman olduğunu söyleyen Deniz Uğur 'yuva yıkan kadın' suçlamalarını da reddederek " Ben yanlış bir şey yapmadım. Tamer'e gerçekten aşık oldum"...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Yıkan Sendin

Cengiz Kurtoğlu - Yıkan Sendin

cengiz kurtoglu yanan bendim cengiz kurtoğlu yanan bendim kurtoğlu yandıran sen yandıran sen ben aşkına saygı duydum onun için boyun eğdim bir kez sana gönül verdim yanan bendim yandıran sen gittin yüreğimi yaktın yaş oldun gözümden aktın sen gittin ardınadan baktım yıkan sendin yıkılan ben onurluyum kal diyemem ben sevdim seni bilemem yol yakınken dön diyemem yollar bendim çiğneyen sen...
  3. bebek yıkama kılavuzunuz!

bebek yıkama kılavuzunuz!

bebek yıkama oyunları rüyada bebek yıkamak yıkama teknikleri rüyada cocuk yıkamak Yeni anneler ya da daha alışamamış bebek sahiplerinin aklını hep bu soru karıştırır.O micik bebeğimi nasıl yıkayacağım ? Yeni doğan bebek nasıl yıkanmalı,yıkanırken nasıl davranılmalı ve bebeğe nasıl banyo yaptırılmalı.Sizin de böyle bir soru varsa aklınızda işte bebek yıkama klavuzunuz hanımlar,okuyun ve yıkayın...
  4. Saç yıkama teknikleri

Saç yıkama teknikleri

rüyada saçını yıkamak rüyada saç yıkamak saç yikamak yıkama teknikleri Saç yıkama ile ilgili teknik bilgileri sizler için sunuyorum.Daha sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmanız için bu tavsiyeleri uygulamanız yeterli olacaktır:) Yanlış fırçalama ve yıkama saçların cansızlaşmasına kırılmasına sebep olur. Saçlarınızı canlandırmak için büyük bir çabaya mı girdiniz? maskelerden yada diğer...
  5. Çocuğunuzun özgüvenini yıkan cümleler

Çocuğunuzun özgüvenini yıkan cümleler

aile,ailede eğitim,ailede eğitimin önemi,anne ve bebek,ailenin önemi,özgüveni arttırma yolları ÇOCUĞUNUZUN ÖZGÜVENİNİ YIKAN CÜMLELER Çocuklarımızla konuşurken o kadar çok şeye dikkat etmemiz gerek ki… Bazen farkına varmadan kurduğumuz cümleler çocukta tamiri imkansız hatalara neden olabilmektedir. Sizler için bir derleme yaptım. Aşağıdaki ifadeleri kullanırken biraz daha dikkat diyorum.. ......

Sayfayı Paylaş