gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kediler coşmuşşş olmalıııııııııııııııııııııııııııııııı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntı

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kediler coşmuşşş olmalıııııııııııııııııııııııııııııııı
    gaza gelmısler...emegıne saglık

kediler coşmuşşş olmalıııııııııııııııııııııııııııııııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

yavru kedi hastalıkları kedilerin bakımı kedilerde mantar kedilerde mantar hastalığı kedi hastalığı Kedilerin Bakımı ve Hastalıkları Yavru kedi bakımı Altı haftalık bir yavru kedi Gözleri kapalıysa, ılık çaylı pamukla gözlerini hafifçe silebilirsiniz Eğer gözleri iltihaplı ise teramicyn göz merhemi sürebilirsiniz Çok küçük yavru kediler tuvaletlerini kendileri yapamazlar, sizin...
  2. Uykucu Kedi :)

Uykucu Kedi :)

BU KEDİ SÜREKLİ UYUYOR!.. Japonya'da bir ev kedisi uykuya o kadar düşkün ki yanında top patlasa zahmet edip gözünü bile açmıyor. Bu ilginç kedi ile ilgili haber yapan Japon gazeteleri, beyaz kedinin gününün tamamına yakınını uykuda geçirdğini yazdı. Bu kedi uykuya o kadar meraklı ki uyuduğunda başına konulan konserve kutularını merak edip bakmadığı gibi, başındaki o kutulara...
  3. Kedi sözlüğü

Kedi sözlüğü

kedi sözlüğü Aguti Kedinin kürkünün zemin rengi Albino Kedilerin derilerindeki pigment eksikliği sebebi ile tüy renginin beyaz ve göz renginin pembemsi olması Ailurophobe / Eylurofob Kedi ve köpeklerden aşırı derece korkma Amputi Üç bacaklı engelli kedi Bakteri Hastalıklara sebep olan mikro-organizmalar Barınak Sokak hayvanlarının koruma amaçlı olarak muhafazaya alındığı...
  4. Kedim kakule

Kedim kakule

evcil hayvan bakımı, kedi bakımı, sağlığı hakkında tüm bilgiler sevgili melek arkadaşalrımmm:D:D sabah yürüyüşüne çıktığım birgün bir baktım bir yavrucak miyavlıyorrr acıkmışş evden gittim süt getirdim ama çok küçüktü sokakta bırakmaya kıyamadımm eve aldımm artık benidme kedim oldu hahaha işte kedim kakulee çokyaramaz ama resmini çekene kadar mahvoldum:D:D kudurruken...
  5. kedimde iştahsızlık

kedimde iştahsızlık

merhaba kedim yaklaşık 3-4 hafta önce doğum yaptı .. iştahsızlık var yemiyor süt içmiyor sosis yemiyor su bile nadir içiyor :( ne yapmalım ?

Sayfayı Paylaş