gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Kedilerden oluşan bir çete çökertildi

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

kediler ŞOK...ŞOK...ŞOK..

.SAHİBİNİN DOLABINDAN ET KAÇIRAN KAPKAÇCI KEDİ YAKALANDI.KEDİ BİR SORUN ÇIKARMADAN TESLİM OLDU.ŞU ANDA İFADE VERİYO..SÖYLENTİLERE GÖRE KAPKAÇAN KEDİ , KEDİLER HAPİSHANESİNDE 2 YIL YATACAKMIŞ...
    BAKALIM NE OLACAK...?
    HAYIRLISI...

EVET.ŞİMDİ DE KAPKAÇAN KEDİNİN ABİSİ ABUZİDDİN KEDİ ,ELİNDE SİLAHIYLA OBJEKTİFLERİMİZE TAKILIYO...ACABA KİMİN PEŞİNDEYDİ?KARDEŞİNİ ELE VEREN KİŞİNİN Mİ YOKSA KANDAVASI MEVZUSU MU VAR?YOKSA ABUZİDDİN BİR KİRALIK KATİL Mİ?BU SORULARA YANIT BULAMIYORUM AMA BİLDİĞİM Bİ ŞEY VAR KAPKAÇAN KEDİNİN AİLESİ BİR ÇETE OLABİLİR.POLİSLER BU KEDİNİN PEŞİNDE.YENİ GELİŞMELERİ BEKLİYORUZ..

EVET.BU SEFER DE BİR MAGAZİN HABERİYLE YAYINDAYIZ.KAPKAÇAN KEDİNİN AMCA OĞLU ÇAPKIN SÜLO MAVİŞ KEDİYLE YAKALANDI.VE BU ÇAPKIN SÜLO'YU 46'NCI KEZ YAKALAYIŞIMIZ.ÇAPKINLIKLARI DA BİTMİYOR.BU KEDİ SÜLALESİ KARANLIK İŞLER ÇEVİRİYOR..HERKESİN HABERİ OLSUN.POLİSLER BU ÇETEYİ Bİ TÜRLÜ ÇÖKERTEMİYOR.(EVET ÖNCEKİ HABERLERDE SÖYLEDİĞİM ÇETE İDDİASI GERÇEK ÇIKTI.BİLİYORDUM.BAŞARDIM.MÜKKEMMELİM BEN.YOKSA MUHABİRLİĞİ BIRAKIP DEDEKTİFLİĞE Mİ BAŞLASAM.

EVET,EVET,EVET.YİNE YAYINIMIZA EVETLE BAŞLIYORUZ.KEDİ ÇETESİNİN BİR ÜYESİ MASUM KEDİ(LAKABI BRUCE LEE) HİÇ DE MASUM DEĞİLMİŞ.BU KEDİ ÇETENİN BÜTÜN ÜYELERİNE KUNG-FU ÖĞRETİYOR.VE ÇETE BU SAYEDE KÖPEKLERİN SOYUNU TÜKETMEYİ DÜŞÜNÜYOR.BU KEDİLER YERİNDE DURAMIYOR.BİR AN ÖNCE EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ KOMİSER GEORGE KÖPEK BU OLAYLARA MÜDAHELE ETMELİ....

İŞTE... EN SONUNDA KOMİSER GEORGE KÖPEK ÇETEYİ ÇÖKERTMEYİ BAŞARDI.KEDİ ÇETE TİMİNİN TALİM YAPTIĞI BİR ANDA BASKIN DÜZENLENDİ VE ÇETE ÜYELERİ YAKALANDI...

KOMİSER GEORGE KÖPEK

ÇETE TALİM YAPARKEN

VE KEDİLERİN SONU

Kedilerden oluşan bir çete çökertildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çeyiz

Çeyiz

Genç kız ve bekar erkek için evlenmeye, Çeyizleri bir yere sermek yeni eve, Evli birinin çeyizlerini eskimiş görmesi uyun yaşamaya delalet eder.Sağlığa ve yeni eşyalara yorulur. Düğün çeyizi iyi niyetliliğiniz sonucunda zarara uğrayacağınıza işarettir. Çeyiz bulundurmak sonu olmayacak yasak ilişkilere girmek anlamına gelir. Çeyiz dikmek hiç beklemediğiniz bir şekilde aldatılacağınıza...
  2. Ankara'da sanal çete çökertildi

Ankara'da sanal çete çökertildi

Ankara’da çökertilen ‘sanal çete’nin 10 milyon kişinin e-posta adresi ile 500 bin kişinin banka kartı bilgilerine sahip olduğu belirlendi. Çete üyelerinin Dubai’deki 7 yıldızlı Burc El Arap otelinde kaldıkları belirlendi. Günlüğü 15 bin dolara kiraladıkları yatlarda partiler düzenlemişler. FBI’ın ’dünyadaki en iyi ikinci hacker’ olarak gösterdiği Ercan F.’nin destelerce parayla yorgan yapmış...
  3. En büyük cep telefonu kaçakçılığı şebekelerinden biri çökertildi

En büyük cep telefonu kaçakçılığı şebekelerinden biri çökertildi

İstanbul polisi Türkiye'deki en büyük cep telefonu kaçakçılığı şebekelerinden birini çökertmeyi başardı. İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce yapılan açıklamaya göre, kaçakçılık yapmak için örgüt kuran bazı kişilerin, ikinci ve üçüncü el olarak toplanan cep telefonlarına ait IMEI numaralarını Çin'de yaptırdıkları telefonlara klonlayarak cep telefonu kaçakçılığı yaptıkları,...
  4. Bir Kedim biLe yoK!

Bir Kedim biLe yoK!

Merhaba sevgili meli$ler, Bir kaç gündür kedi almayi düsünüyorum. Normal kedilerle ilgili siteler vardir ve kediyle ilgili bilgiler verilmistir belki. Ama ben her culturun kendine has özelliklerine inandigim için, dolayIsIyla her evdede bir evcil hayvana baska bakildigina inaniyorum. Bu yüzden kedisi olan arakdaslardan öneriler bekliyorum. Belki biraz hayat tarzimdan bahsedersem bir...

Sayfayı Paylaş