gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kedileri Evlendirelim.

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

kedi evi kedi evi yapımı [​IMG] Meleklerim yanlış duymadınız kedileri evlendirelim diyorm :DEvet size diyorum bakmayın öyle.

Nasıl diyebilirsiniz.Anlatayım.Şöyle ki,ben bildiğiniz anlamda evlendirmekten yani başgöz etmekten bahsetmiyorum :)Sokakta yaşayan evsiz barksız sokak kedilerine bir yuva vermekten bahsediyorumSokaktaki bütün kedileri tutup evnize alın diyemem tabi ki.Ama onlara kendi evinizin dışında,bahçesinde v.b. yerlerde birer evcik inşaa edebilirsiniz.Böylece en azından yağmurda karda sığınacakları,yatabilecekleri kuru bir yerleri olmuş olur.

Çok Basit Kedi Evi Yapımı!

Kedi evleri yaparak bir kaç sokak dostumuzun korunmasına yardımcı olalım!

Aşağıdaki fotoğraftan esinlenerek farklı malzemelerle kedi evleri yapılabilir.
    En önemli noktası su geçirmez olması ve izolasyonu!

Apartman görevlisi, çöpçü, sokaktaki cocuklar, gibi kişilerin atma ihtimali az olan yerlerde, örneğin güvenli bahçe, balkon gibi yerlere yerleştirilebilir.

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok haklısın cnm bencede ewsiz hayvan kalmamalı sadece kedi değil butun canlı lar D:

3. LiLi'

LiLi' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaparızda bazı hain insanlar alır onu ordan .

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ilk başlığı gördüm ilk dedimki bu konuyu Hayalimden başkası açamaz hayırdır kimi kimle evlendiriyoruz alalala kedimize kocamı buluyoz:) hahaha sonra anladım kocaya gerek yokmuş başını sokacak sıcacık bir yuvaya gerek varmış :)

Aklına paylaşımına sağlık Hayalim..

Bu arada ben seni özledim artık gel arada bir de olsa uğra :)

HaYaL bunu beğendi.
Kedileri Evlendirelim. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

yavru kedi hastalıkları kedilerin bakımı kedilerde mantar kedilerde mantar hastalığı kedi hastalığı Kedilerin Bakımı ve Hastalıkları Yavru kedi bakımı Altı haftalık bir yavru kedi Gözleri kapalıysa, ılık çaylı pamukla gözlerini hafifçe silebilirsiniz Eğer gözleri iltihaplı ise teramicyn göz merhemi sürebilirsiniz Çok küçük yavru kediler tuvaletlerini kendileri yapamazlar, sizin...
  2. 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi

1 kedi 2 kedi ne güzel kedi

bu fıkrayı üniversiteden arkadaşım Deniz anlatmıştı kulakları çınlasın okulun ilk günüydü, öğretmen merhaba çocukar birinci sınıfa başladınız haydi sizinle oyun oynayalım, önce ben söyleyeceğimmmmm! -1 kedi 2 kedi ne güzel kedi, haydi ayşe sen söyle -1 kedi 2 kedi ne güzeel kedi -aferin ayşe haydi ahmet sen söyle -1 kedi 2 kedi ne güzel kedi - aferin ahmet sıra alican da - 1 tedi 2 tedi ne...
  3. Kedi sözlüğü

Kedi sözlüğü

kedi sözlüğü Aguti Kedinin kürkünün zemin rengi Albino Kedilerin derilerindeki pigment eksikliği sebebi ile tüy renginin beyaz ve göz renginin pembemsi olması Ailurophobe / Eylurofob Kedi ve köpeklerden aşırı derece korkma Amputi Üç bacaklı engelli kedi Bakteri Hastalıklara sebep olan mikro-organizmalar Barınak Sokak hayvanlarının koruma amaçlı olarak muhafazaya alındığı...
  4. Kedim kakule

Kedim kakule

evcil hayvan bakımı, kedi bakımı, sağlığı hakkında tüm bilgiler sevgili melek arkadaşalrımmm:D:D sabah yürüyüşüne çıktığım birgün bir baktım bir yavrucak miyavlıyorrr acıkmışş evden gittim süt getirdim ama çok küçüktü sokakta bırakmaya kıyamadımm eve aldımm artık benidme kedim oldu hahaha işte kedim kakulee çokyaramaz ama resmini çekene kadar mahvoldum:D:D kudurruken...
  5. kedimde iştahsızlık

kedimde iştahsızlık

merhaba kedim yaklaşık 3-4 hafta önce doğum yaptı .. iştahsızlık var yemiyor süt içmiyor sosis yemiyor su bile nadir içiyor :( ne yapmalım ?

Sayfayı Paylaş