kedilerin suyu neden sevmediğini merak ettiniz mi : çikin oluolarr | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

kedilerin suyu neden sevmediğini merak ettiniz mi : çikin oluolarr

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    kedilerin sevmedikleri kedinin sevmedikleri kedilerin şeyler sevmediği şeyler kedinin sevmediği

Ya bu insanları anlamıyorum kedileri nerelerde yıkıyorlar sonrada kediler neden suyu sevmiyor diyorlar. Yahu siz olsanız sever misiniz arkadaşlarım allaşkına ya :D:D
    kediler_ (1).jpg kediler_ (2).jpg kediler_ (3).jpg kediler_ (4).jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Temmuz 2013
  2. kety

kety Forum Okuru

cat
    çünkü sudan korkarlar belki ondandır

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    688
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha şunun haline bak yazık yyaaa canımm

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha hahaha bu ne yaa :D:D:D:D

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy evet yaa çok korkuyolar benimde var 2 tane kedim abimle yıkayana kadar nutkum tutuluyo :D:D
    Tırnak izi oluyo her yerim :D:D
    Yıkanınca da böyle komik oluyolar sonrada kuruyana kadar tüylerini yalıyolar :)
    Ama herşeye rağmen onları çook seviyorum :)

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    oyy yazık ama sizeeeeeee:)

7. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    ilk resimdeki kediyi görünce çok korktum hahaha hahaha ne hale gelmiş kedi hahaha :hhh:

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

9. ilyas

ilyas Forum Okuru

aynı sana benziyo tabak yıkanan yerde kedi yıkanırmı yaaa

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Temmuz 2013
kedilerin suyu neden sevmediğini merak ettiniz mi : çikin oluolarr konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hohlamak Neden Isıtır merak ettiniz mi

Hohlamak Neden Isıtır Hohlamak Neden Isıtır Sıcak bir içeceği, çayı, kahveyi, çorbayı üfleyerek soğutmaya çalışırız. Kışın soğuk havalarda ise ellerimizi ısıtmak için hohlarız. Aslında iki harekette de ciğerlerimizdeki havayı dışarı veriyoruz. O zaman nasıl oluyor da bir dudak hareketi ile istediğimizde sıcak, istediğimizde soğuk hava verebiliyoruz? Her ikisinde de ciğerlerimizden gelen...
  2. Neden kaşındığınızı hiç merak ettiniz mi?

Kaşınmak, beyindeki "nahoş duygular ve anılarla ilgili bölgeleri" geçici bir süre etkisiz duruma getiriyor. Kaşınmak, beyindeki "nahoş duygular ve anılarla ilgili bölgeleri" geçici bir süre etkisiz duruma getiriyor. Kaşıma işleminin yoğunlaşması, beynin bu bölgelerindeki faaliyetini iyice düşürüyor. Kaşınmak etkisiz kılıyor Kuzey Carolina’daki Wake Forest...
  3. Hiç merak ettiniz mi gökyüzü neden mavidir?

gökyüzü neden mavidir? . Bu işin daha ilginç bir yanı var. Güneşin ışığı ne renktir, hiç düşündünüz mü? Çoğunuzun sarı diyeceğine eminim. Güneş ışığı beyazdır, yani bir renk değildir, bütün renklerin karışımıdır. Bunun ispatı ise çok kolaydır. Eğer evinizde kristal bir avize varsa, bir parçasını annenize belli etmeden alın ve güneşe doğru tutun. Kristalin ışığı kırarak aynı gökkuşağının...
  4. Kızılderili burcunuzu ve özelliklerini mi merak ettiniz...

Burdan kizilderelice olan burcunuzu ve özelliklerini ögrenebilirsiniz melekler :) http://www.ekolay.net/astroloji/astroloji/kizilderili_astrolojisi/
  5. Almanların Mezhebi Nedir merak ettim

Merhaba arkadaşlar ben almanlar ile ilgili bir çok konuyu merak ediyorum ve şimdide sizden Almanların Mezhebi Nedir diye bilgi rica ediyorum şimdiden cevaplar için çok tşk ederim.

Sayfayı Paylaş