gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kedili atkı modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

her bayanın ilgisini çekeceği ve örneğini isteyeceği bir atkı modeli :) hem bebeğinizin boynunu sıcak tutacak hemde şık görüntüsüyle ilgileri üzerine toplayacak :) eee artık modelini verip vermemekde size kalmış meleklerim :D:D 3 [​IMG]

kedili atkı modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 hazır atkı modelleri

2010 hazır atkı modelleri

hazır bere modelleri hazır atkılar atkı modelleri atkı Meleklerim kış geldi hadi atkı beğenin alın takın:DSizlere öyle güzel atkılar getirdim ki bayılacaksınız.Hepsi hazır:DKendi ellerimle örüp sizlere hediye etmek isterdim ama ip yetmez ve benimde canım dayanmaz:D:DBen atkımı seçtim sizinki hangisi???:deli:...
  2. Atkı modelleri En güzel

Atkı modelleri En güzel

Atkı modelleri
  3. Erkek atkı modeli(anlatımlı)

Erkek atkı modeli(anlatımlı)

anlatımlı erkek atkı modelleri erkek atkı modelleri anlatımlı 2010 soğuk kış günlerinde eşinizin,sevgilinizin veya da babanızın boynunu sarıl onu sıcacık tutacak bir atkı modeli...üstelik oldukça basit...kimse böyle bir hediyeye asla hayır diyemez :) Sizinde aklınızda böyle bir düşünce varsa bence hemen başlayın... Örnek 30 ilmek üzerine kuruluyor.Ama ben 2 ilmek başlanğıç ve son ilmeği...
  4. Kedili lif modelleri

Kedili lif modelleri

Kedili kedi motifli lif modelleri ile banyolarınıza da hayvan sevgisini aşılayın. Özellikle küçük çocuklarınız için yapacağınız kedili banyo lifi modelleri ile bebeklerinizin daha rahat ve daha mutlu şekilde banyo yapmalarını sağlayabilirsiniz kızlar. Daha önceden de sizlere gelin damatlı lifler başlıklı konumuzu açmıştık linkimize tıklayarak bu konumuzada gidebilir ve modellere...

Sayfayı Paylaş