gebe
  1. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kedim hiç bişey yemiyo:(

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında fotoğrafçı_esra tarafından paylaşıldı.

kedim yemek yemiyor kediler neden yemek yemez kedim hiçbirşey yemiyor birşey kedi neden yemez kedim yaklaşık 2 aylık onu beslemeye başladığımda 25 günlüktü daha çok küçük olduğu için biberonla süt içiriyodum güzel güzel içiyodu ama büyümeye başladıkça yemek türü şeyler vermeye başladım ilk zamanlarda peynir yedi ama sonralardan hiç bişeyi beğenmez oldu:( neler yaptım, yemek suyuna ekmek doğradım, yumurta pişirdim, peynir verdim azıcık ucundan yiyip bıraktı. süte ekmek doğruyorum onu bile yemez oldu:( hazır mama aldım dokunmadı bile:( su da içmiyo:( şiringayla zorla içiriyorum. internette baktım nedenleri neler olabilir diye ama pek bişey yazmıyor. sağlığında bi sorun mu var diye düşünüyorum fakat yemek yemediği halde çok hareketli. sağlık sorunları nedenleriyle ilgilli hiç bişey yok kedimde tek sorun yemek yememesi:(

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım sen farkında olmadan yiyordur belki bişiler :)Kuru mama al yaş mama aldıysan yemez zaten yanına bir tabak da su koy ikisini yanyana temiz güzel bir yere koy emin ol acıktığında yiyecektir.Hiç bir kedi aç durmaz :)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kedi yemeden dururmu ya ? acaba et türü şeylermi istiyo canı.bizimkisi ızgara köfte yiyorda yada salam :)
    onuda yemezse sen bir veterinere götür bence nolur nolmaz :)

4. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yemek koyduğum tabak hiç eksilmiyoki canım kuru mamada aldım galiba sert geldi ondan yiyemedi ama şimdi öğrendim huyunu:) ben başında durunca yiyo gidince yanından yemiyo şimdi onla durup yemek yemesini bekliyorum:) bebek gibi naz yapıyo:) ama tüm zahmetlerini çekmeye değiyo:)

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    haha desene esra simdiden annelik falan öğreniyorum :D cocuk bakar gibi alıştırma hadi kolay gelsin ::D:D

6. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben ona bi ara et türü şeyler verdim canım ona alıştı sonra da verdiklerimi beğenmez oldu:) şimdi alıştırmıyorum zaten hiç:) sizinki ağzının tadını biliyomuş bak:D

7. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sorma canım bana şimdiden annelik duygusunu yaşattı:D ama çok güzel bişey yaa koynumda falan uyuyo bide çok bağlı ayak sesimden anlıyo geldiğimi canım benim çok alıştım ona şimdi ben evden gidince nasıl kopucam ondan bilmiyorum:( son 1 ayımız kaldı..((

Son düzenleme: 2 Ağustos 2010
  8. nermin1982

nermin1982 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

sürekli yumurtq sarısı ve su werin

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bir tek benmi anlamıyorum bu kedicik köpecik bakmayı ya kardeşimin bir kuşu var adı fıstık 2 sene oldu galiba bizde geçenlerde eskişehire gittiler tam 1 hafta ne su koydum nede yem yazık hayvana ya aklıma bile gelmedi ki... walla bana kalsa hayvancagız 1 ayda hakkın rahmetine kavuşcak .. ayy kıyamamm canım fıstığım benim kardeşim arıyor artık abla fıstıgın suyunu yemini hee bıde tuz mu ne varmış onu vermeyi unutma die... sizleri böle gördükçe imreniyorum walla... bi Belene bakın bide sizlere..

11. kımılkımıl

kımılkımıl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  12. LiLi'

LiLi' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Whiskas'ın yavru kedilere özel mamalarından al .. benim kedim bile vazgeçemiyor :)

kedim hiç bişey yemiyo:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manyak bişey ya züper:D

Manyak bişey ya züper:D

otobusle Giderken, Bolu Dagi'nda Verilen Molada Hemen Tuvalete Kosturdu Korkunc Sikismisti. Şansina Bos Kabin Bulup Kendini Oraya Atti... Tam Oturmustu Ki Yan Kabinden Bir Ses "merhaba" Dedi Adam Saskin "merhaba" Diye Cevap Verdi Ses Devam Etti: Nasilsin? Ilk Defa Basina Boyle Bir Sey Geliyordu... Yine Saskin Saskin Yanitladi: Sagol Iyiyim. Sen Nasilsin? Ses Sordu: Ne...
  2. çiçekler bazen bişeyler anlatır

çiçekler bazen bişeyler anlatır

Bir tek dal, ya da bir demet çiçek çok şey anlatır... Neler mi? AÇELYA Nefse hakimiyet. AÇELYA (HİNT) "Gerçek şu ki, herşey bitti!..Seni artık sevemiyorum..." ADAÇAYI Eşler arasında "Biz iyi bir aileyiz" mesajıdır. AKASYA (PEMBE VEYA KIRMIZI) Güzellik, zerafet ve incelik; "Seni beğeniyorum." AKASYA (BEYAZ) Dostluk; "Bizimki temiz bir sevgi, belki biraz...
  3. Değişik bişey

Değişik bişey

Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları...Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre renklerini değiştiriyorlar.
  4. bişey sorem miiii:)))))))

bişey sorem miiii:)))))))

hep erkekler çapkın diye sorumsuz diye daha bi çok neden vardır .... peki siz erkek olsaydınız çapkın olur muydunuz ??????? ben olmazdım desem doğru söylemiş olur muyum kiiiiiiii:laugh:
  5. Evlilik böyle bişey ..

Evlilik böyle bişey ..

Evlilik, sabahleyin üstünüz açık uyandığınızda, "yorganı hep üstüne çekiyor" diy...e kızmak değil, "iyi, gece üşümeden uyuyabilmiş" diye sevinebilmektir. Eşinizin de "eyvah, o üşümüş" diye üzülebilmesidir. Evlilik, birlikte oyun oynamaktır. Ama birbirine oyun oynamak değil. Evlilik, dostlar gittiğinde elinizde kalan yegane şeydir. Evlenince dostlar zaten...

Sayfayı Paylaş