gebe
  1. hestia

hestia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kedim var ve bebek istiyorum.

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında hestia tarafından paylaşıldı.

hamilelikte kedi tüyü 2 buçuk yıldır bir kedimiz var ve eşimle onu inanılmaz seviyoruz.2 ay öncesine kadar bebek fikrimiz yoktu ama 2 aydır bebek istiyoruz ve kedimiz bizi çok düşündürüyor. Aslında ona çok iyi bakıyoruz aşıları ve bakımına çok özen gösteriyoruz. Ondan ayrılmayı kesinlikle düşünemiyorum ama evde kedisi olupta aynı zamanda bebeği olanlar yada hamile olanlar varsa deneyimlerini paylaşsınlar lütfen.Kafam çok karışık

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Merhabalar evde kedi beslerken hamile olmanız sakıncalı değil yani aşıları tamsa hiç sorun yok.Ama bebek doğduktan sonra özellikle ilk aylar mikroplara çok açık bir bünyesi olacağından ya kedinizi bebeğinizden ayrı bir odada tutacaksınız ya da evinizin temizliğine eskisinden daha önem vereceksiniz.Asla kedinizle bebeğinizi başbaşa bırakmayın.Bebekler malum tuttukları herşeyi yemek istiyor bir de kediniz cana yakınsa ikisini birbirine girmiş bir şekilde bulabilirsiniz :)
    Bi de kız sorunu var tabi bebeğin boğazına kedi tüyü asla kaçmamalı bu yüzden kedinizin tüy dökme sorunu varsa bu sorunu çözmeye çalışın derimSaygılar...

3. LiLi'

LiLi' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence besleyebilirsiniz.

4. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Ben kızımı kedimle birlikte büyüttüm :) tabii ki biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Yukarıda bir arkadaş daha belirtmiş zaten. İkisini aynı odada tutmamanız gerek. Ama bir çocuğun bir evcil hayvanla büyümesi kadar güzel bi şey yok emin olun :))

kedim var ve bebek istiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kediler ve Bebekler cok tatlilar:))

Kediler ve Bebekler cok tatlilar:))

Şüphesiz herşeyin küçüğü çok güzel ve sevimli. Ancak hepsinden öte çok farklı bebekler birbirine öylesine benziyorki. İşte size kanıtı: Alintidir...
  2. kediniz ne demek istiyor?

kediniz ne demek istiyor?

kediniz ne demek istiyor mırlama: mutluluk ifadesi,sevilme isteği küllenme : ilgi görmek,sevilmek ihtiyacı, bazene kıskançlık belirtisi konuşma: genele kuşlara karşı çıkarttıkları seslerdir. çoğu zaman tepkilerini dile getirirler. ayağanıza atlama,saldırma,patisiyle vurma: oyun ihtiyacı birden hızlanarak evin içinde tozu dumana katma: çoğu zaman biriken enerjisini atma bazende...
  3. hamileyim ve bir kedim var bebeğe zararı olurmu ?

hamileyim ve bir kedim var bebeğe zararı olurmu ?

Merhaba.Evde kedi besliyorum ve gbe olduğumu öğrendim.Şu durumda kedinin bebeğime bir zararı olurmu nelere dikkat etmeliyim ?
  4. Engin Altan ve Neslişah bebek istiyor !

Engin Altan ve Neslişah bebek istiyor !

Güneş'in haberine göre TRT 1'in Diriliş Ertuğrul dizisinde başrol oynayan Engin Altan Düzyatan, geçen yaz evlendiği Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah Alkoçlar'la Akmerkez'de el ele görüntülendi. Eşi spor kıyafetleri tercih ederken kendisi siyah pileli mini eteğiyle dikkat çeken Alkoçlar, aileye bebek haberi vermek için sabırsızlanıyor. Alkoçlar'ın göğüs kanseri tedavisi gören annesi Gülşah...

Sayfayı Paylaş