gebe
  1. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Kedimi kısırlaştırdım. Hangi mamayı kullanmalıyım?

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında çiğdemvural tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba ^^ 1.5 yaşındaki kızımı, dün kısırlaştırdım. Hangi mamayı kullanmalıyım sizce? Veterinerimizin söylediği mamalar fiyat bakımından biraz yüksek. Size danışmak istedim. :/

Kedimi kısırlaştırdım. Hangi mamayı kullanmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Vitaminleri Kullanmalıyız ?

Hangi Vitaminleri Kullanmalıyız ?

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Hürriyet Kelebek’teki sayfasında yer verdiği vitamin takviyeleri yazı dizisinde hangi vitaminin ne işe yaradığını açıklıyor: Bazı hastalıkların, mesela kanser türleri, damar hastalıkları, nörolojik bozukluklar ve benzeri sorunların vitamin ve mineral noksanlığı ile ilgisi var ama bu “minik mucizeler”i tıbbi sorunlar dışında, “destek” olarak kullanmak biraz...
  2. Hangi şampuanı kullanmalıyım ?

Hangi şampuanı kullanmalıyım ?

Kızlar saçlarımın canlı ve yumuşak olması ve parlaması için sizlerden şampuan tavsiyeleri yada bitkisel bir yöntem rica ediyorum var mı ?
  3. Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı

Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı

Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı arkadaşlar bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, arabam yeni :)
  4. bebeğime hangi mamayı verebilirim?

bebeğime hangi mamayı verebilirim?

Merhabalar. Ben bı konuda kararsız kaldım bebeğime mama vericemde ona aptamil yoksa humana mı versem bu konuda tecrübeli annelere danışmak istedim.
  5. kedi maması tavsiyesi hangi kedi mamasını almalıyım

kedi maması tavsiyesi hangi kedi mamasını almalıyım

Arkadaşlar 2 yaşında bir kedi sahipledim. hem kaliteli hem de fiyatı uygun bir mama önerebilir misiniz?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş