gebe
  1. nermin1982

nermin1982 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kedimin Maması Whiskas

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında nermin1982 tarafından paylaşıldı.

geçen günlerde yeni bir kedi aldım.Marketten de hazır mama aldım ama kedim hiç yemedi.Üst komşumun da kedisi var ona sordum neden yemiyor diye acaba hastamı dedim komşum da hemen kendi kedisinin mamasından getirdi kedim başladı taklalar atmaya vede gayet iştahlı bir şekilde mamasını bitirdi. Bundan sonra kedime whiskas

2. nermin1982

nermin1982 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bundan sonra kedime whiskas çünkü kedimi takla atarken izlemekten çok keyif alıyorum.

3. selma ak

selma ak Forum Okuru

EDİT BY BEYZA tavsiye eder misiniz ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Şubat 2015
  4. eylul doğan

eylul doğan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Kesinlikle tavsiye ederim, çok kaliteli bir mama. Benim pisim çok yaşlı olduğundan çok tüy döküyordu, veteriner tavsiye etti. mıy mıy mama yiyen hayvan şimdi deli gibi yiyor.

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu selma sen ne akıllı şeysin öyle her yere farklı sitelerin linkini yerleştirmişsin.

6. miniklili

miniklili Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  7. Mrlmrn

Mrlmrn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Wiskas tavsiye etmem ben çunku okudugum kadariyla kedinin bobreklerine zarar veriyormus ben pro blan kullaniyorum royal canin mamasida cok iyi ama pahalli bir marka

8. Mrlmrn

Mrlmrn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Pro blanin yaninda bazen konserve mama veriyorum deli gibi yiyor sabahlarida ek takviye olarak peynir yumurta domates veriyorum peyniri elimde gorunce deliriyor

Kedimin Maması Whiskas konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reçelli pirinç unu maması(12 ay üstü)

Reçelli pirinç unu maması(12 ay üstü)

pirinç unu maması pirinç unu maması nasıl yapılır Bebeklerimizin severek yiyeceği bir tatlı :) işte tarifi:) MALZEMELER Bir buçuk çay bardağı su Bir buçuk çay bardağı süt 1 tatlı kaşığı pirinç unu veya mısır nişastası 1 tatlı kaşığı reçel HAZIRLANIŞI Su ile pirinç 20 dk pişirilir.Üzerine süt ile reçel ilave edilerek servis yapılır.
  2. Ahmet Maranki Vitamın Deposu Bebek Maması Tarifi

Ahmet Maranki Vitamın Deposu Bebek Maması Tarifi

ahmet maranki bebek maması ahmet maranki bebek maması tarifleri Sevgili melekler, şifalı bitkiler uzmanı Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen ve 6 ay-12 ay arası bebekler için hazırlanabilecek bebek maması tarifi ile karşınızdayız. Bu son derece vitaminli Ahmet Maranki bebek maması tarifini şimdi sizlerle paylaşıyoruz :) Malzemeler 1 adet ıspanak 1 adetpatates 250 gr kereviz 500...
  3. Bebeğinize hangi marka bebek maması veriyorsunuz ?

Bebeğinize hangi marka bebek maması veriyorsunuz ?

Kızlar ben milupa aptamil kullanayım diyorum ama karar veremedim. Sizler yeni doğan bebeğinize süt yetmediği zamanlarda ( bu arada ben çalışıyorum onun için araştırıyorum ) hangi marka bebek mamasını tavsiye ediyor ve veriyorsunuz ?
  4. kedi maması tavsiyesi hangi kedi mamasını almalıyım

kedi maması tavsiyesi hangi kedi mamasını almalıyım

Arkadaşlar 2 yaşında bir kedi sahipledim. hem kaliteli hem de fiyatı uygun bir mama önerebilir misiniz?
  5. Köpeğimin maması Golosi

Köpeğimin maması Golosi

Arkadaşlar forumda kedimin maması şu köpeğimin maması bu diye konu açanlar furyasına bende katılayım dedim ama benim amacım öyle reklam değil gerçekleri konuşmak bakıyorsunuz o kadar atıp tutanların 1 tane resim koyduğu yok büyük ihtimalle kedileri bile yoktur çoğunun neyse sonuç olarak bende daha Hills gibi bir çok mama denedim memnun da kaldım sorun şu ki kedim ve köpeğim normalden %10...

Sayfayı Paylaş