gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kedinin evrimi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Aşagıdakı tür kediyi hepnız bılırısnız .. gercektende cok tatlılar .. yüzleri bakışları falan [​IMG]

peki bu türün nasıl meydana geldıgını bılıyormuydunuz....

diger hayvanlarda olgu gıbı iki farkı cinsin birleştirirmesi ile olmuyor bu tür kedi ırkı....

tamamen tek bır kedının gecırdı evrım dır ....

şimdi bunu size uygulamalı bır şekılde anlatmaya çalışacagım

öncelikle aşagıdakı gıbı sıvrı yuzlu cıns bır kedıye ıhtıyacımız var ....

şimdi sıra geldi yapılışına

dıkkatlıce izleyin

kesinlikle denemeyiniz !!!!!!!! [​IMG][​IMG]

alıntı

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kedinin evrimi
    :D yazık yaaaaaaaaaa

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

:haha::haha::haha:

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

:piha::piha::piha::piha:

Kedinin evrimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EvlİlİĞİn Evrİmİ

EvlİlİĞİn Evrİmİ

1. yıl: Koca şöyle der: "Oooo sevgilim, böyle kesik kesik öksürmen beni endişelendiriyor. Bilmiyor musun artık her yerden her türlü mikrobu kapabiliyoruz.. İşimizi şansa bırakamayız Şimdi doğruca hastaneye gidiyoruz. Seni bir görmelerini istiyorum. Sanırım birkaç gün orda dinlenmen gerekecek. Biliyorum hastane yemekleri kötü ,o yüzden sana sevdiğin ev yemeklerinden getiricem....
  2. Evrim Mekanizması

Evrim Mekanizması

Evrimin önemli ham malzemelerinden biri mutasyonlardır. Mutasyonu açıklamadan önce modifikasyon (ya da diğer adıyla varyasyon) tanımını doğru yapmak gerekir. Modifikasyon, çevre koşullarının etkisiyle canlının genetik yapısındaki şu ya da bu genin zorunlu veya tercihli olarak uyarılması ya da işlevlerin teşvik edilmesi-güçlendirilmesi sonucunda dış görünüşünde (fenotip) ortaya çıkan kalıtsal...
  3. Evrİm Mekanİzmasi

Evrİm Mekanİzmasi

EVRİM MEKANİZMASI Evrimin önemli ham malzemelerinden biri mutasyonlardır. Mutasyonu açıklamadan önce modifikasyon (ya da diğer adıyla varyasyon) tanımını doğru yapmak gerekir. Modifikasyon, çevre koşullarının etkisiyle canlının genetik yapısındaki şu ya da bu genin zorunlu veya tercihli olarak uyarılması ya da işlevlerin teşvik edilmesi-güçlendirilmesi sonucunda dış görünüşünde (fenotip)...
  4. Erkeklerin evrimi

Erkeklerin evrimi

Erkekler evlendikten sonra nasıl değişir? İşte 6. haftadan 6. yıla kadar evli bir erkeğin evrimi.. 6. hafta: Seni seviyorum 6. ay: Tabii ki, seni seviyorum 6. yıl: Seni sevmesem çoktan çeker giderdim 6. hafta: Aşkım, ben geldim 6. ay: Selam! 6. yıl: Annen ne yemek yapmış? 6. hafta: Zahmet etme, ben açarım 6. ay: Ben açayım mı kapıyı? 6. yıl: Yahu şu kapıya baksanıza! 6. hafta: Sevgilim,...
  5. Toplumsal evrim

Toplumsal evrim

Toplumsal evrim kavramı ile,toplumların örgütlenme biçimlerini değiştirme sürecini anlarız.Ancak, tarihçilerin olaylara göre ayırdığı dönemlerle,toplumsal evrim aşamaları sınıflandırılması herzaman birbirine uymayabilir.Çoğunlukla yapıldığı gibi Avrupa tarihinin eski,orta ve modern çağlar şeklinde bölünmesi,burada görülen toplumsal evrime uygun olmayabilir.Belirli toplumsal aşamaya ulaşmış bir...

Sayfayı Paylaş