gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

kedinin kanatları çıktı

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Kedinin kanatları çıktı Çin'in Shaanxi eyaletinde yaşayan yaşlı bir kadına ait erkek kedinin kanatları çıktı. Huashang News gazetesinin haberine göre, Feng isimli yaşlı kadının beslediği 'Tom' adındaki kedinin bir ayda kanatları uzadı.

Kedi tüyleri ile kaplı olan kanatların uzunluğunun 12 santimetre olduğu belirtildi. Feng, kanatların ilk başlarda deride şişkinlik şeklinde belirdiğini, sonra hızla büyüyerek kanat şeklini aldıklarını söyledi. Gazeteye konuşan uzmanlar ise olayın bir gen mutasyonu vakası olduğunu ve kedinin normal yaşayışını etkilemeyeceğini açıkladı

kedinin kanatları çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık Kanatlar

Kırık Kanatlar

Yirmi yaşımdayken annem bana şöyle demişti: - Manastıra girseydim, hem kendim, hem başkaları için en iyisini yapmış olacaktım. - Eğer manastıra girmiş olsaydın ben dünyaya gelmezdim, dedim. - Dünyaya gelmen daha önce kararlaştırılmıştı oğlum, dedi. - Evet ama, dünyaya gelmeden çok önce seni annem olarak seçmiştim ben, diye karşılık verdim. - Dünyaya gelmeseydin cenette bir melek olaarak...
  2. Çıkın

Çıkın

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
  3. Tavuk Kanat

Tavuk Kanat

Malzemeler - 2 büyük tabak tavuk kanat - Sos İçin: - 1 çorba kaşığı domates salçası - 2 çorba kaşığı soya sosu - 1 çorba kaşığı zeytinyağı - Peynirli Dip için: - 1 su bardağı yoğurt - 2 çorba kaşığı mayonez - 1 çay kaşığı kekik - 3 çorba kaşığı ufalanmış tulum peyniri - 3 adet taze soğan Yapılışı Dip için bir kapta 1 su bardağı yoğurdu, 2 çorba kaşığı mayonezi, 1 çay kaşığı...
  4. Meleklerin kanatları

Meleklerin kanatları

melek kanatları resimleri melek kanadı kanatları kanat kanatlari Hiçbir melek kanatsız olmaz ama bizim kanatlarımız gizli biliyorum bizlerde birer meleğimiz ailemiz,sevdiğimiz için birer meleğiz ve dostlarımız için herkesi seviyorum sevgiler canımlarım.:):)
  5. kedinin kanatları olsaydı serçenin soyu tükenirdi atasözünün anlamı

kedinin kanatları olsaydı serçenin soyu tükenirdi atasözünün anlamı

kediye kanat takarsan gökte serçe bırakmaz atasözü ile aynı anlamda her ikiside aynı kapıya çıkıyor. Birisi bana anlatabilir mi bu ne demek :)

Sayfayı Paylaş