gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**kedının yaptıgına bakın**

Konu, 'Komik Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **kedının yaptıgına bakın**
    Ohh bedavadan ziyafet ne güzel:hhh::hhh::hhh:Teşekkürler ablam

**kedının yaptıgına bakın** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aylık yaptıgınız bütün harcamaları yazalım:)

Aylık yaptıgınız bütün harcamaları yazalım:)

Evet kızlar aylık yaptığımız bütün harcamaları yazalımmı?Taksitler,alışverişler ve diğer harcamalar..hepsini yazalım..bakalım kim ne kadar harcıyor..
  2. yaptıgımız çok kötü ama küçüktüm

yaptıgımız çok kötü ama küçüktüm

küçükken kac yasındaydım hatırlamıyorum yan komsumuz ögretmenimdi ve kızları benden büyük tam bir muzurlardı yani:) telefon sakası yaptık beni de alet ettiler ama kime???? işte kötü olanda bu polise, jandarmaya telefon acıp baslıyorduk rollere bagırış cagirış facia olmuş gibi kapatıyorduk sonra polisi ve diger güvenlik görevlilerini boşyere mesgul etmeye alet oldugum için utanıyorum:peep:
  3. Cilt bakımında yaptıgımız 7 yanlış

Cilt bakımında yaptıgımız 7 yanlış

BAZEN KULAKTAN DUYMA BAZENDE KENDİ BİLDİĞİMİZ BAZI SEYLERİ UYGULUYORUZ.PEKİ YAN ETKİLERİ .....YAPTIĞIMIZ YANLIŞLAR GERCEKTEN ÇOK..İŞTE BUNLARDAN 7Sİ 1. yanlış • Siz sigara içmiyorsunuz ama içen arkadaşlarınızla vakit geçiriyorsunuz. • Zararı: Bir başkasının sigarasından çıkmasına rağmen, sigara dumanı cildinizi mahveder. Sigara dumanındaki kimyasallar (karbon monoksit,...
  4. yaptıgım sizce doğrumu

yaptıgım sizce doğrumu

8 aydır süren bir ilişkim vardı erkek arkadasımla askerden geldikten sonra tanıştık ve hersey cok hızlı gelişti ve ben ona cok cabuk bağlandım oda bana cok cabuk bağlandı Hersey cok güzedi ilk başlarda daha 15.günlükken ilişkimiz face şifresini istedim ve verdi facedeki mesajlarını okudum öyle cok yaptıgı capkınlıklar yoktu olsada gecmişte oldugu için kurcalamadım ama gözüme bir kız takıldı...

Sayfayı Paylaş