gebe
  1. gokba

gokba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kediniz ne demek istiyor?

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında gokba tarafından paylaşıldı.

kediniz ne demek istiyor mırlama: mutluluk ifadesi,sevilme isteği
    küllenme : ilgi görmek,sevilmek ihtiyacı, bazene kıskançlık belirtisi

konuşma: genele kuşlara karşı çıkarttıkları seslerdir. çoğu zaman tepkilerini dile getirirler.

ayağanıza atlama,saldırma,patisiyle vurma: oyun ihtiyacı

birden hızlanarak evin içinde tozu dumana katma: çoğu zaman biriken enerjisini atma
    bazende kızgınlık belirtisi

kambur vaziyete gelerek kusma ağlama : çoğu zaman tüy kusmayla sonuçlanan eylemdir.veterinere götürmek gerekir ,çünkü bunun sebebi diğer sağlık sorunlarıa olabilir ( iç parazit, grip )

yemek tabağını ters çevirme: koyduğunuz yemeği beğenmeiğine yaptığı eylem =)

eve yeni getirilen eşyaları tırmalama üzerine oturma : ev onun dünyası ve ona ait.siz ondan habersiz dışardaki dünyadan yeni birşey getirdiniz.yeni kokular tabii haliyle.
    sahiplanme isteği.

eğer sormak istediğiniz başka davranışlar varsa yardım etmeye çalışırım =)

kediniz ne demek istiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi

1 kedi 2 kedi ne güzel kedi

bu fıkrayı üniversiteden arkadaşım Deniz anlatmıştı kulakları çınlasın okulun ilk günüydü, öğretmen merhaba çocukar birinci sınıfa başladınız haydi sizinle oyun oynayalım, önce ben söyleyeceğimmmmm! -1 kedi 2 kedi ne güzel kedi, haydi ayşe sen söyle -1 kedi 2 kedi ne güzeel kedi -aferin ayşe haydi ahmet sen söyle -1 kedi 2 kedi ne güzel kedi - aferin ahmet sıra alican da - 1 tedi 2 tedi ne...
  3. kedim var ve bebek istiyorum.

kedim var ve bebek istiyorum.

hamilelikte kedi tüyü 2 buçuk yıldır bir kedimiz var ve eşimle onu inanılmaz seviyoruz.2 ay öncesine kadar bebek fikrimiz yoktu ama 2 aydır bebek istiyoruz ve kedimiz bizi çok düşündürüyor. Aslında ona çok iyi bakıyoruz aşıları ve bakımına çok özen gösteriyoruz. Ondan ayrılmayı kesinlikle düşünemiyorum ama evde kedisi olupta aynı zamanda bebeği olanlar yada hamile olanlar varsa deneyimlerini...
  4. Pascal Ne Demek İstiyor?

Pascal Ne Demek İstiyor?

pascal nouma, asena, aşk var mı, zafer işareti, ne demek istedi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Geçtiğimiz günlerde Pascal-Asena yakınlaşmasından bahsetmiştik.Önce ki gün Pascal Nouma arkadaşlarıyla yemek yedi.İstinye Parkta görüntülenen Pascal,gazetecilerin ''Aşk Var mı?'' sorusuna zafer işareti yaparak karşılık verdi. Sizce ne demek istedi?
  5. İslami rüya yorumu rüyada kedi görmek

İslami rüya yorumu rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek, hizmetçi ve işlerinde yardımcı olan kimseye işaret eder. Rüyada Kedi görmek bazı tabircilere göre şöyle yorumlanır. Hanım, Eş ve hizmetinde bulunan kimseyle tasvir olunur. Rüyanızın görülüş şekline göre bu kimselerden zarar görmek veya hırsızlık gibi durumlara karşı hanesini veya yakınlarını korumak için gözetmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada kara kedi görmek; Ebû...

Sayfayı Paylaş