gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Kedinizin göz çapaklarını nasıl temizlersiniz.

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Herşey kedinizin sağlığı için.......:) Ilık çaya batırılmış pamuk yardımı ile önce gözüne kompres yapın ve çapağın iyice ıslanmasından sonra çok hafif olarak gözlerindeki çapağı bastırmadan silerek alın.

Kedinizin göz çapaklarını nasıl temizlersiniz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedinizi Temizlerken Dikkat Edin!

Kedinizi Temizlerken Dikkat Edin!

Kedinizi temizlerken dikkat etmeniz gerekenler: - Kedinizi tümüyle yıkamaktan kaçının. Bunun yerine kedinizin vucudunu parca parca gerek silerek, tarayıp fırçalayarak temizleyin. - Eğer tüyleri kuru bir şekilde kirlenmiş ise talk pudrası ile fırçalayarak temizleyin. Böylece tüyleri parlaklıkta kazanacaktır. - Kedinizi yıkamak zorunda kalırsanız. Şampuanlı yada sabunlu ılık bir su...
  2. Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır?

Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır?

Kızlar şu meşhur Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır? acaba bilen varmı
  3. Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır

Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır

Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden son dönemlerin trendi olan kedi gözü makyajı tekniklerini rica ediyorum
  4. Göz makyajı en iyi nasıl temizlerim

Göz makyajı en iyi nasıl temizlerim

Melekler hepinize merhaba.Ben her kadın gibi makyaj yapmayı çok seviyorum ama bana en zor gelen de makyajı temizlemek.Acaba makyajımı en iyi nasıl temizlerim, en etkili, en çabuk ?
  5. Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır?

Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır?

kedi gözü makyajı kedi gözü makyajı yapımı Sevgili melekler, özellikle davetlerde ve toplantılarda kadınlar günlük hayatta yaptıklarından daha ağır makyaj yapmayı tercih ederler. En çok uygulanan ve beğenilen bu makyajlardan biri gözlere yapılan kedi gözü makyajıdır. Bilmeyenler ve detaylıca öğrenmek isteyenler için işte kedi gözü makyajı yapılışı... Kedi gözü makyajı için özellikle...

Sayfayı Paylaş