Kehribar taşı | Melekler Mekanı FORUM - 27 Ağustos 2016

Kehribar taşı

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kehribar taşı kehribar taşı nerede bulunur nerede bulunur satılır nerelerde Kehribar :

Çok yumuşak ve çok hafif bir taştır. Isıtıldığı zaman elektriksel ve manyetik özelliği meydana çıkar. Sağladığı sıcaklık enfeksiyonun yayılmasını önler. Soğuk algınlığınında, boğaz ve tiroid bezi enfeksiyonlarında tedavi edici olduğuna inanılınır.Genellikle boynun çevresinde kullanılır.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Kehribar taşı
    emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

Kehribar taşı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Taşlar

Büyük taşlar önemli, mevki sahibi kimselerdir. Küçük taşlar ise haber, sözdür.
  2. Taş

Yerde yahut duvarda görülen taş takı kalpliliğeğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye; Bir taşa sahip olmak yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu itelikte bir kadınla evlenmeye; Taş bazen ölüme, Taş olduğunu görmek dinde bozuklluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye, İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye,...
  3. Taş fırlatmak

Hayatımızda farketmediğimiz yada kendimizi farkettiremediğimiz zamanlar olmuştur...Bu taş herkese... Taş Fırlatmak Zengin bir adam mersedes arabası ile şehirdeki dar bir yoldan geçiyordu. Birden, yoluna aniden fırlayarak elindeki taşı arabasına atan bir çocuk gördü. Kapısına çarpan taşın sesi ile ani fren yapınca, arabası kaldırım taşına çarparak durabildi. Adam öfke ile arabadan...
  4. Taş Kadayıf

taş kadayıf tatlısı tas kadayif taş kadayıf yassı kadayıfı Yine ilk kez duyduğum bir lezzet denemek isteyenlere buyrun melişler :) MALZEMELER: -500 gr yassı kadayıf -300 gr dövülmüş ceviz ya da fıstık -2 çorba kaşığı toz şeker -Kızartmak için yeterince sıvı yağ -Üzeri için arzuya göre hindistan cevizi, fıstık Şerbeti İçin: -3 su bardağı su -2 su bardağı şeker -Yarım limon suyu...
  5. kehribar taşını nasıl anlayabiliriz

Az önce kendim için turkuaz taşını sormuştum şimdi de arkadaşımın taşını sormak istiyorum.Kehribar taşı nasıl anlaşılır ? Bilgi verirseniz çok sevineceğiz..

Sayfayı Paylaş